Galaxy AI już tu jest

Kolejna wielka rzecz już tu jest. Galaxy AI — stworzone, by ułatwiać Ci życie na co dzień, uwolnić Twoją kreatywność, zwiększyć produktywność i odblokować świat nowych możliwości. W Twoich rękach powinna być bardziej niezawodna, bardziej znacząca, bardziej osobista, bardziej użyteczna i bezpieczniejsza na różnych urządzeniach. Galaxy AI otwiera całkiem nowe perspektywy.

PHOTO ASSIST (ASYSTENT APARATU)

Spraw, by każde zdjęcie było wyjątkowe dzięki AI

Do woli twórz niesamowite zdjęcia, dzięki funckji Photo Assist (Asystent aparatu). Przesuwaj obiekty, powiększaj, kadruj i remasteruj zdjęcia z pomocą AI.

CIRCLE TO SEARCH

Zakreśl i znajdź to czego szukasz

Pojawił się nowy sposób wyszukiwania - Circle to Search with Google. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie, które znaleźliście lub zrobiliście, chwyć rysik S Pen lub użyj palca, by zakreślić i znaleźć dokładnie to czego szukaliście.

LIVE TRANSLATE (TŁUMACZENIE NA ŻYWO)

Błyskawiczne tłumaczenie rozmów

Po prostu rozmawiaj przez telefon, a Live Translate (Tłumaczenie na żywo) przetłumaczy wszystko w czasie rzeczywistym, przełamując bariery językowe. To tak, jakby mieć tłumacza zawsze przy sobie.

INTERPRETER (TŁUMACZ)

Rozmawiaj w językach których nie znasz, gdzie chcesz i kiedy chcesz

Potrzebujesz tłumacza? Z łatwością tłumacz rozmowy w czasie rzeczywistym na swoim telefonie. Po prostu trzymaj go w ręcę i pozwól Galaxy AI tłumaczyć co mówi druga osoba w obcym dla Ciebie języki. Teraz bariery językowe już Cię przed niczym nie powstrzymają.

Promocja

500 GB

Przy zakupie Serii Galaxy
S24, S23, S23 FE, Z Flip5 | Z Fold5, Tab S9 | S9+ | S9 Ultra
z Galaxy AI w abonamencie

1

Wyślij bezpłatny SMS
pod numer 80708
o treści: 500 i zgarnij 500 GB

2

Korzystaj z
dodatkowych GB
do końca umowy