Rozszerz swoją ofertę abonamentową o pakiet usług dla całej rodziny.
Wybierz pakiet usług dopasowany do Twoich potrzeb.
Pakiet All In to:

banner

Naprawimy Twój uszkodzony smartfon nie zadając zbędnych pytań. Łatwo i szybko zgłosisz naprawę online. Jeżeli wybrałeś abonament wraz ze sprzętem otrzymujesz serwis urządzenia w wersji Premium - limit naprawy do wartości urządzenia! W przypadku gdy kupiłeś abonament bez sprzętu możesz objąć usługą Twoje wykorzystywane urządzenie - limit naprawy do 1000 zł. W obudwu przypadkach śpisz spokojnie - sprzęt jest chroniony przed uszkodzeniami czy zalaniem. W przypadku usterki naprawę zgłaszasz online, kurier odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt a po naprawie dostarczy go do domu. Maksymalnie 2 naprawy w ciągu 24 miesięcy (naprawa nie częściej niż raz na 12 miesięcy).

banner

Bezpieczni w sieci.
Ochrona Internetu to zabezpieczenie na laptop, tablet lub smartfon. W ramach pakietu otrzymujesz pełną ochronę przed wirusami oraz programami wymuszającymi okup. Ochronę haseł i PIN'ów do kont bankowych i mailowych, czyli bezpieczeństwo transakcji online. Pakiet chroni płatności w internecie dokonywanych za pomocą karty kredytowej. W ramach Ochrony Rodzicielskiej masz masz także możliwość wyboru treści i aplikacji dozwolonych lub niedozwolonych dla dziecka oraz określenie godzin korzystania z urządzenia przez dziecko.

banner

Czas na relaks. Słuchaj ulubionych utworów całkowicie bez reklam.
Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i miej swobodny dostęp do albumów z dawnych lat! Odkrywaj spersonalizowane playlisty dostosowane do Twojego gustu muzycznego. Oglądaj tysiące materiałów wideo - najlepsze koncerty i wywiady z artystami. TIDAL to cała Twoja muzyka w jednej aplikacji.