Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla

 • 100 popularnych kanałów TV

 • tysiące filmów, seriali, bajek,
  programów
  rozrywkowych
  i edukacyjnych

 • sport na żywo: piłka nożna,
  siatkówka, tenis sporty walki
  i wiele innych

Z Plusem w IPLI masz lepiej!

Atrakcyjne zniżki do 50%
na filmy i pakiety oraz wydarzenia sportowe

Jeśli oglądasz IPLĘ z Plusem,
nie pomniejszamy Twojego podstawowego pakietu danych

Bezpłatny pakiet
dostępny bez reklam
przy materiałach VOD

Serce nie sługa

„Serce nie sługa" to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.
Wyłącznie dla Klientów sieci Plus do 20 lutego 2019 r.

Oglądaj

Całe sezony ulubionych seriali i programów

Oglądaj wygodnie na dowolnym urządzeniu, za darmo i bez reklam!

Oglądaj

Eleven Sports

Włącz 3 kanały premium i przeżyj najlepszy sport w HD. Oglądaj w domu i poza nim na smartfonie, tablecie i komputerze.

Oglądaj

KSW

Pudzianowski, Khalidov, Bedorf, Materla, Mańkowski. Na Galach KSW pojawiają się najlepsi polscy fighterzy i gwiazdy MMA z całego świata. To gwarancja wielkiego widowiska, którego najmocniejszą częścią są spektakularne starcia zawodników w klatce. Oglądaj Gale KSW na żywo w jakości HD w IPLI.

Oglądaj

Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

Oglądaj

Zimna wojna

3 nominacje do Oscara! Zobacz film, który ma szansę na Nagrodę Akademii w kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepszy reżyser! Film opowiada o trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Historia osadzona jest w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie.

Oglądaj

Listy do M. 3

Bohaterowie przeboju kinowego Listy do M. i Listy do M. 2 powracają! Listy do M. 3 to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Bohaterowie przekonają sisę o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Oglądaj

Królowa Śniegu 3: Ogień i lód

Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową.

Oglądaj

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę aktywować darmowy pakiet IPLA PLUS.

Jeśli masz już konto w IPLI, dodaj numer telefonu w Plusie do konta w IPLI w zakładce Strefa Plusa. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem IPLI, a chcesz korzystać ze zniżek i rabatów oraz dedykowanej oferty IPLI dla Klientów Plusa, załóż konto w IPLI i dodaj numer telefonu w Plusie.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Transfer danych bez opłat wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix. Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS i Windows Phone, poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

*"Zimna Wojna © Opus Film Sp. z o.o./Apocalypso Pictures Cold War Limited/MK Productions/Arte France Cinéma/ The British Film Institute/Channel Four Television Corporation/Canal+/EC1 Łódź/Mazowiecki Instytut Kultury/Instytucja Filmowa Silesia Film/Kino Świat/Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, dystr. Kino Świat 2019"