• Order

Jak to działa?

Skorzystaj z promocji i odbierz do 400 zł zwrotu na kartę do płatności mobilnych. Całą kwotę wykorzytasz w Portfelu Google. To cyfrowy portfel, który pozwala bezpieczenie przechowywać karty. Skorzystaj z bezpiecznych i wygodnych płatnościach zbliżeniowych za pomocą Google Pay przy użyciu swojego smartfona lub smartwatcha Galaxy oraz płać bezpiecznie w internecie lub aplikacjach mobilnych.*

Jak otrzymać zwrot?

Kup najnowszy smartwatch Galaxy Watch6 lub Watch6 Classic w okresie trwania promocji w dniach 11.08-03.09.2023 r.*

Do 17.09.2023 r. wypełnij formularz promocji zgodnie z instrukcjami na stronie organizatora (link znajdziesz poniżej). W formularzu załącz dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.

Pobierz aplikację Samsung Zwrot na kartę i wprowadź Twój unikalny kod, który otrzymasz od organizatora promocji.

Po 14 dniach od momentu przejścia pozytywnej weryfikacji otrzymasz 400 zł dla Galaxy Watch6 Classic lub 250 zł dla Galaxy Watch6 zwrotu na kartę do płatności mobilnych w aplikacji Samsung Zwrot na Kartę.

Poznaj Galaxy Watch6 i Watch6 Classic

Galaxy Watch6

Czarny

Galaxy Watch6 Czarny
ZAMÓW TERAZ

Galaxy Watch6 Classic

Srebrny

Galaxy Watch6 Classic
ZAMÓW TERAZ

Zachwycający design

Zachwycający design Galaxy Watch6 i Watch6 Classic łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i nowoczesność. Każdy element został starannie zaprojektowany. Sprawdź możliwości obrotowego pierścienia w Watch6 Classic zapewniającego wygodną nawigację po menu.

Większy ekran

Większy ekran.
Cieńsza ramka.

NOWOŚĆ
Udoskonalony ekran jest teraz większy o 30%, z wyraźniejszą grafiką i 15% cieńszą ramką.*

Zmieniaj paski jednym kliknięciem

NOWOŚĆ
Zmień styl swojego smartwatcha jednym kliknięciem, używając jednego przycisku zwalniającego. Montaż jest prosty - wystarczy przycisnąć, by zmienić pasek.

Ultra
wytrzymałość

Dzięki wzmocnionemu aluminium i szafirowemu szkłu smartwatch jest gotowy na każde wyzwanie.**

Galaxy Watch6

Zadba o Twój dobrostan

Śledź wszystkie swoje postępy z Galaxy Watch6i Watch6 Classic. Sprawdź nawet 90 treningów, w tym pływanie i jogę, a nawet stwórz swój indywidualny trening.Zapomniałeś nacisnąć start? Twój zegarek automatycznie rozpozna i zarejestruje wybrane treningi, takie jak bieganie, chodzenie, a nawet jazda na rowerze.

Większy ekran

Monitoring
zdrowia

Smartwatch Galaxy Watch6 i Watch6 Classic monitoruje pracę twojego serca. Z funkcją pomiaru EKG, monitorowaniem ciśnienia tętniczego oraz detekcją nieregularnego rytmu serca, Galaxy Watch6 pomaga Ci troszczyć się o swoje zdrowie na co dzień.

Zadbaj o sen

Planuj porę snu, wykrywaj chrapanie, poznawaj i śledź swoje fazy snu - czuwanie, lekki, głęboki, REM. Wypracuj lepsze nawyki z trenerem snu.

Trener fitness
na nadgarstku

Twój Galaxy Watch6 i Watch6 Classic może spersonalizować strefę tętna, dostosowując ją do Twojego poziomu wydolności fizycznej. Podczas treningu, zegarek powiadomi Cię o osiągnięciu docelowej strefy tętna i informuje, jeśli wyjdziesz poza nią, co umożliwia odpowiednie dostosowanie wysiłku.

EKOSYSTEM GALAXY

Bądź zawsze w kontakcie

Wykonuj połączenia, wysyłaj wiadomości tekstowe i dotwarzaj muzykę bezpośrednio z Twojego Galaxy Watch6 i Watch6 Classic.
Nie musisz już wyciągać smartfona za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić nowe powiadomienia.

Połączenia, wiadomości, muzyka

Połączenia, wiadomości,
muzyka

Bliskie osoby masz teraz pod ręką. Możesz dzwonić, wysyłać wiadomości i odtworzyć muzykę bezpośrednio z Twojego Galaxy Watch6 i Watch6 Classic.

Zdalne sterowanie aparatem

Zdalne sterowanie
aparatem

Rób zdjęcia Galaxy Z Flip ze smartwatcha. Zrobienie selfie nigdy nie było prostsze. Sprawdź funkcję sterowania aparatem smartfona z poziomiu Galaxy Watch.

Znajdź mój telefon

Znajdź mój
telefon

Odnajdź swoje urządzenia w mgnieniu oka dzięki funkcji "Znajdź mój telefon". I to prosto z nadgarstka.