Samsung Galaxy Z Flip3 i Z Fold3

Galaxy
Z Fold3|Z Flip3 5G

KUP WIĘCEJ

Poznaj Galaxy Z Flip3 5G

Samsung Galaxy Flip3 5G

DESIGN

Wytrzymały styl i mocny charakter

Niezwykle kompaktowe wymiary i design, który przykuwa spojrzenia wszystkich dookoła, połączone z wykończeniem premium: wzmocnioną obudową Armor Aluminium, szkłem Gorilla Glass® Victus™* z przodu i z tyłu urządzenia oraz wodoodpornością**.

Samsung Galaxy Flip3 5G
Samsung Galaxy Flip3 5G

DOŚWIADCZENIE

Otwiera się na nowe możliwości

Można go złożyć i postawić pod różnymi kątami, by odkryć zupełnie nowy sposób fotografowania, robienia selfie, prowadzenia wideokonferencji czy wygodnego korzystania z multimediów i aplikacji.*

SZYBKOŚĆ

Informacje w zasięgu ręki

Przychodzące wiadomości, powiadomienia, stan naładowania baterii czy podgląd selfie można jednym spojrzeniem sprawdzić na wyświetlaczu zewnętrznym o przekątnej 1.9 cala (większy niż w poprzednim modelu). Ekran można personalizować, wybierając spośród grafik i zdjęć dostępnych w Galerii.

Samsung Galaxy Flip3 5G

Poznaj Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy Fold3 5G

DESIGN

Innowacyjny, najwyższej jakości design i perfekcja wykonania

Ultranowoczesny i zachwycający wygląd połączony z najwyższą jakością wykonania. Pierwszy wodoodporny składany smartfon Galaxy*, ze wzmocnioną obudową Armor Aluminium oraz wytrzymałym szkłem Gorilla Glass® Victus™ z przodu i z tyłu urządzenia**.

Samsung Galaxy Fold3 5G
Samsung Galaxy Fold3 5G

DOŚWIADCZENIE

Porywająca rozrywka

Ekran główny ma aż 7,6 cala*. Został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X z superszybkim odświeżaniem 120 Hz**, zapewniając niesamowicie płynne wyświetlanie grafik i fantastyczne kolory. Spełnienie marzeń dla miłośników filmów, seriali i gier!

WYGODA

Komfortowe użytkowanie jedną ręką

Złożony smartfon ma kompaktowy rozmiar wygodnie leżący w dłoni i bez trudu mieszczący się w kieszeni czy torebce. Ekran zewnętrzny ma przekątną 6,2 cala co sprawia, że obsługuje się go niezwykle wygodnie i można wykonać na nim efektywnie każde zadanie. Jeszcze większą przestrzeń roboczą zapewnia ekran główny, pozwalając otwierać równocześnie kilka aplikacji oraz oferując doświadczenia z pracy, oglądania filmów i grania jak na tablecie. Skorzystaj także z rysika S Pen Fold Edition, by dodawać odręczne notatki, rysunki i w prosty sposób tłumaczyć teksty*.

Samsung Galaxy Fold3 5G
Samsung Odkup

Skorzystaj z promocji Odkup,
zyskaj dodatkowe środki

Wymień swoje stare urządzenie na to, o którym marzysz i odbierz dodatkowe środki z jego sprzedaży! Wejdź na dedykowaną stronę promocji Odkup i dokonaj wyceny urządzenia.

Wybierz co Cię interesuje:

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.