Plus płatności

Jeśli chcesz dokonać płatności kartą kredytową przez internet lub szybkim przelewem z konta w bankowości elektronicznej, wypełnij poniższe pola.

Numer telefonu
w sieci Plus za który płacisz
Powtórz numer
Kwota
wartość w zł na jaką chcesz dokonać opłaty za wystawione faktury
przez Polkomtel Sp. z o.o.

Po wprowadzeniu danych przekierujemy Cię na bezpieczną stronę internetową, gdzie wybierzesz dogodny dla Ciebie sposób płatności. Zarówno szybki przelew z konta bankowości elektronicznej, jak i płatność kartą kredytową dokonywane są w czasie rzeczywistym (online). Po zakończeniu transakcji otrzymasz informację o wyniku realizacji płatności na podany wcześniej adres e-mail.

Bezpieczeństwo transakcji. Do obsługi transakcji internetowych wykorzystywany jest system oparty na protokole SSL z wykorzystaniem pełnego 128-bitowego szyfrowania danych. Spełnia on wszystkie standardy systemów Visa oraz Europay dla e-commerce.

Płatność z konta bankowego z dostępem przez Internet. Teraz nie trzeba wypełniać formularzy przelewu. Przekierujemy Cię do bankowości internetowej i wystarczy, że zatwierdzisz przelew w sposób wymagany przez Twój bank. Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie realizacji płatności na adres e-mail. Płatność ważną kartą płatniczą: debetową lub kredytową w systemie Visa lub MasterCard. Przekierujemy Cię na stronę centrum autoryzacji kart płatniczych, uzupełnisz wymagane dane z karty i dokonasz zapłaty bez wypełniania formularzy przelewu. Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie realizacji płatności na adres e-mail.
3D-Secure jest kodem dodatkowo zabezpieczającym płatności internetowe. Użytkownik jest identyfikowany nie tylko na podstawie numeru karty płatniczej, daty ważności i wartości CVV2/CVC2 ale także jednorazowym kodem potwierdzającym płatność. Kod wysyłany jest na numer telefonu komórkowego.
Copyright by Polkomtel Sp. z o.o.