Wybierz instalację fotowoltaiczną ESOLEO
i płać mniej za prąd!

Grupa Cyfrowy Polsat, rozpoczyna kolejną wspaniałą inicjatywę w Polsce i zachęca wszystkich do wzięcia udziału w zmianie kraju w Czystą Polskę!

W miejscach naszej pracy każdego dnia korzystamy z setek albo tysięcy sprzętów zużywających energię elektryczną: ładowarki, laptopy, monitory, wyposażenie pomieszczeń socjalnych, czy samo ich oświetlenie. Nasze rachunki za prąd rosną z roku na rok.

Zgodnie z analizami ekspertów, w ciągu najbliższych 10 lat ta sytuacja się nie zmieni a opłaty za energię mogą wzrosnąć nawet dwukrotnie.

Dzięki współpracy z naszym partnerem ESOLEO możemy z radością ogłosić rozpoczęcie świadczenia usług z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii w sieci Plus i zaproponować doskonałej jakości instalacje fotowoltaiczne. Dzięki tej ofercie nasi Klienci będą mogli płacić niższe rachunki za prąd i zadbać o czyste powietrze.

Dlaczego fotowoltaika?

Montując instalację fotowoltaiczną, która produkuje prąd z energii słonecznej, możesz znacznie ograniczyć koszty energii elektrycznej. Każde gospodarstwo domowe samodzielnie produkujące prąd nie tylko znacznie obniża koszty używanej energii, ale także działa na korzyść środowiska.

Bezpłatny audyt

Nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów dla przygotowania projektu instalacji fotowoltaicznej, wymaganej mocy i jej wyceny. Z przyjemnością odpowie także na wszystkie pytania.

Umów się na darmowy audyt

Szybki montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej

Nasi instalatorzy przeprowadzą montaż w 1-3 dni. Następnie złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. W ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy, a Twoja instalacja będzie mogła produkować prąd.

Opieka serwisowa i gwarancyjna na lata

Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji, a Tobie pozostanie cieszyć się z niższych rachunków przez przynajmniej kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Wysoka efektywność i bezpieczeństwo

Podstawowe elementy instalacji ESOLEO pochodzą od wiodących producentów:
- bezpieczny i niezawodny falownik HUAWEI
- ultrawydajne moduły fotowoltaiczne marki TALESUN

Warto również wspomnieć, że ESOLEO stosuje się do dobrych praktyk w projektowaniu i budowie instalacji fotowoltaicznych i przy każdej elektrowni stosuje przepisy prawa budowlanego, prawa energetycznego, a także wybór rozwiązań technicznych, które gwarantują zastosowanie obecnie obowiązujących norm bezpieczeństwa biernego i przeciwpożarowego.

Umów się na darmowy audyt