Dzień to piękny,
dzień jedyny,
to są Twoje urodziny!

Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę -
BEZPŁATNY PREZENT!

Prezent

Tylko teraz możesz skorzystać z
jednej z usług BEZ OPŁATY.

Wybierz swój urodzinowy prezent!

W polu "Numer telefonu" podaj numer, który posiadasz w Plusie, na który chcesz otrzymać prezent.

GDZIE JEST BLISKI - to jedna z najlepszych aplikacji w Polsce, która umożliwia dyskretne lokalizowanie i dbanie o bezpieczeństwo Bliskich Sprawdź szczegóły

Gdzie Jest Bliski to jedyna aplikacja w Polsce, która umożliwia dyskretne lokalizowanie i dbanie o bezpieczeństwo Bliskich. Nie trzeba już dzwonić aby dowiedzieć się gdzie jest bliski. Wystarczy go zlokalizować za pomocą aplikacji mobilnej, SMS lub www.

Tylko teraz z okazji Twoich urodzin masz cały miesiąc na przetestowanie usługi ZA DARMO!
Po miesiącu sam zdecydujesz, czy nadal chcesz z niej korzystać. Sprawdź, co zyskujesz korzystając z usługi:

Lokalizacja bliskich
Dzięki Gdzie Jest Bliski zlokalizujesz telefon bliskiego na żądanie, np. gdy chcesz upewnić się, że jest tam, gdzie być powinien. Chroniony bliski wyraża zgodę na lokalizowanie tylko raz za pomocą darmowego SMSa. Później nie jest informowany o lokalizacji. Wszystkich swoich bliskich zobaczysz w aplikacji na jednej mapie.

Ochrona swojego telefonu
W każdej chwili zlokalizujesz swój telefon np. w przypadku zgubienia go czy też kradzieży. Wystarczy zalogować się na stronie www.gdziejestbliski.pl i sprawdzić, gdzie on jest.

Strefy z automatycznymi powiadomieniami
Ustaw strefy, w których najczęściej przebywa Twój bliski, a usługa powiadomi Cię automatycznie, gdy bliski wejdzie do strefy bądź z niej wyjdzie (za pomocą SMS oraz e-mail). Przykładowe strefy to dom, szkoła, praca.

Historia lokalizacji
Gdzie Jest Bliski umożliwia cofnięcie się w czasie i sprawdzenie historii lokalizacji. Już nie musisz wszystkiego pamiętać, usługa zrobi to za Ciebie.

Lokalizacja 24h/dobę
Jeśli nie udało się zlokalizować bliskiego, ponieważ miał wyłączony telefon, usługa będzie bezpłatnie namierzać go dalej. O wyniku kolejnych prób usługa powiadomi Cię SMSem.

AKTYWACJA PAKIETU
Aby aktywować urodzinowy pakiet Gdzie jest bliski należy wysyłać (z numeru Plusa, którego jesteś właścicielem) bezpłatny SMS o treści URODZINY na numer 8082, który otrzymałeś, a następnie pobrać aplikację:

UWAGA: Aby wysłać sms, na telefonie musi być zdjęta blokada SMS Premium (w razie aktywnej blokady SMS Premium skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Plus).

IPLA PREMIUM - tysiące polskich i zagranicznych filmów: kinowe hity, klasyka filmowa. Wszystko bez reklam. Oglądaj ulubione seriale wcześniej niż w TV. Sprawdź szczegóły

W pakiecie IPLA Premium wcześniej niż inni obejrzysz wybrane przedpremierowe odcinki najlepszych i najpopularniejszych seriali Telewizji Polsat i TV4.

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do tysięcy filmów i seriali: kinowych hitów, klasyki oraz filmów, do których lubimy wracać.

Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie plików w aplikacjach systemu Android i oglądanie ich offline.

AKTYWACJA PAKIETU:
Aby aktywować urodzinowy pakiet IPLA Premium należy wejść na stronę https://www.ipla.tv/pakiety/premium i skorzystać z opcji „mam kod" (widoczny obok ceny pakietu).

Wpisz kod i korzystaj przez 30 dni za darmo!

PAKIET 7GB DLA PREPAID/MIX - pakiet do wykorzystania przez 7 dni dla Klientów w ofercie na Kartę oraz Mix.* Sprawdź szczegóły

Pakiet 7GB

Pakiet dostępny wyłącznie dla osób będących abonentami oferty na kartę lub Mix.

Pakiet 7GB obejmuje krajową transmisję danych poprzez Punkty Dostępu (APN): internet, plus. Pakiet nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług MMS. Ilość danych w Pakiecie internetowym obejmuje łącznie zarówno dane odbierane, jak i wysyłane przez Abonenta.

Transmisja danych w ramach Pakietu 7GB rozliczana jest w czasie rzeczywistym, rozdzielnie dla danych wysyłanych i odbieranych, zgodnie z jednostką taryfikacyjną określoną w Cenniku taryfy, z której korzysta Abonent.

Po wykorzystaniu limitu jednostek danych dostępnych w ramach Pakietu 7GB w danym okresie ważności pakietu, prędkość transmisji danych zostanie ograniczona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent Mix/Abonent Na Kartę zostanie powiadomiony o wykorzystaniu limitu jednostek danych z Pakietu internetowego za pomocą wiadomości tekstowej SMS.

Pakiet 7GB zostanie aktywowany w ciągu 3 dni od momentu wysłania przez Klienta zgłoszenia i będzie ważny przez 7 dni. Klient zostanie poinformowany o włączeniu pakietu za pomocą wiadomości SMS na podany numer telefonu.

Niewykorzystany limit jednostek danych w ramach Pakietu 7GB nie jest dostępny po upływie danego okresu ważności Pakietu i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie.

NAWIGACJA - wytyczanie tras omijających korki, codziennie aktualizowane mapy, baza użytecznych miejsc, informacje o pobliskich parkingach, ostrzeżenia CB. Sprawdź szczegóły

NAWIGACJA PLUS OD NAVIEXPERT NAJLEPSZA NA RYNKU!
Zwycięzca niezależnych testów dziennikarskich.

DZIĘKI NAWIGACJI PLUS:

 • zdobywasz czas, nie stojąc w korkach
 • nie stresujesz się szukaniem parkingu, bo podpowiadamy gdzie możesz zaparkować auto
 • nie tracisz pieniędzy, bo ostrzegamy Cię o fotoradarach i patrolach
 • nic Cię nie zaskoczy, dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom

JAK TO DZIAŁA?

TRASY OMIJAJĄCE KORKI
Z Nawigacją Plus oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach! Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym. Dane są na bieżąco zbierane od kierowców i dotyczą tego, jak szybko można pokonać poszczególne odcinki dróg. Jeśli na jakimś odcinku aplikacja wykrywa korek lub niższą prędkość – wytycza trasę alternatywną i omija ten odcinek drogi.

TRASY ALTERNATYWNE
Aplikacja pokazuje kierowcom na żywo, w trakcie nawigowania, informacje dotyczące tego, z jakim zyskiem bądź stratą (w minutach i kilometrach, a przy drogach płatnych – także w złotówkach) będzie wiązało się wykonanie konkretnego manewru. Dane na ten temat prezentowane są kierowcom na skrzyżowaniach lub rozwidleniach, gdzie mogą podjąć decyzję o wybraniu innej drogi.

OSTRZEŻENIA CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w Nawigacji Plus unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Nawigacja przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz zgłaszać i odbierać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc. Z Nawigacją Plus wiesz, że nic Cię nie zaskoczy!

CODZIENNIE AKTUALIZOWANE MAPY
Mapy Nawigacji Plus uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.

BAZA UŻYTECZNYCH MIEJSC
Jesteś zawsze na bieżąco, bo masz dostęp do aktualizowanej bazy ponad 400 tys. użytecznych miejsc (tzw. punktów POI) zlokalizowanych na mapie. Wybierasz interesującą Cię pozycję i nawigujesz prosto do celu.

PARKINGI
Nowa funkcja prezentacji okolicznych parkingów skraca czas podróży i pozwala kierowcom pozbyć się stresu związanego z szukaniem miejsca do zaparkowania samochodu. Nawigacja Plus wyświetla propozycję parkingów znajdujących się w najbliższej okolicy celu podróży, kierowca otrzymuje informacje o odległości do najbliższego parkingu od wybranego miejsca docelowego, a także o koszcie postoju i typie miejsca parkingowego.

KOMIWOJAŻER - UKŁADANIE TRAS WIELOPUNKTOWYCH W PREZENCIE NA 6 MIESIĘCY
Dodatkowa usługa, która umożliwi Ci układanie tras wielopunktowych, dostępna za 0 zł na 6 miesięcy od pierwszej instalacji i rejestracji w aplikacji Nawigacja Plus. Po 6 miesiącach otrzymasz możliwość zakupu, usługa nie przedłuży Ci się automatycznie.

JAK SKORZYSTAĆ?
Pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub App Store. Wejdź w ustawieniach w Moje konto, kliknij „Wprowadź kod promocyjny", wpisz kod, który otrzymałeś i gotowe!

Wpisz kod i korzystaj przez 30 dni za darmo!

TIDAL - TIDAL - słuchaj muzyki kiedy chcesz i jak chcesz! Sprawdź szczegóły

Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim najlepszej muzyki!

Serwis muzyczny TIDAL to Twoja ulubiona muzyka zawsze przy Tobie


Zalety TIDAL:

 • Aplikacja TIDAL działa w tle – nie musisz mieć włączonego ekranu, aby słuchać muzyki,
 • Przełączaj, mieszaj i zapętlaj piosenki – masz pełną kontrolę,
 • Słuchaj całkowicie bez reklam i przerw – tylko najlepsza muzyka,
 • Oglądaj transmisje koncertów i festiwali z całego świata na żywo,
 • Pobieraj playlisty i albumy na swój telefon,
 • Słuchaj nawet bez dostępu do Internetu w trybie offline,
 • Łatwo przeniesiesz swoje playlisty z innych serwisów do TIDAL.

W ramach prezentu na urodziny – USŁUGA TIDAL Premium dostępna bezpłatnie przez 12 miesięcy od momentu aktywacji usługi!

 • Po otrzymaniu SMS z informacją o aktywacji TIDAL na twoim numerze telefonu pobierz aplikację ze sklepu Google Play lub App Gallery
 • Kliknij w przycisk „Wypróbuj"
 • Podaj numer telefonu – ten, na który otrzymałeś sms z informacją o aktywacji TIDAL
 • Przepisz otrzymany kod PIN - przesłany na podany przez Ciebie numer telefonu
 • Załóż konto w TIDAL na adres e-mail lub Facebook/Twitter lub wykorzystaj konto z którego korzystałeś wcześniej w TIDAL
 • Zaloguj się do aplikacji TIDAL

Jeśli posiadasz telefon z systemem iOS załóż konto na stronie www.plus.pl/tidal/ios a następnie pobierz aplikację ze sklepu App Store i zaloguj się utworzonym kontem.

Więcej informacji na stronie https://www.plus.pl/tidal

To nie wszystko, czeka na Ciebie również
specjalna urodzinowa oferta!

Podpisz nową umowę Plus Abonament lub
przenieś swój numer do Plusa i nie płać za abonament przez 6 miesięcy!

PLUS ABONAMENT

Wybierz