• Order

Samsung Galaxy A22 w supercenie

Galaxy A22 5G

5G

Wyświetlacz Infinity-V

Potrójny aparat 48MP

Bateria 5000 mAh

Awesome 5G, awesome prędkość

W sieci mobilnej nowej generacji moc 5G znacząco zmienia sposób, w jaki doświadczasz i dzielisz się treściami – od super płynnej rozgrywki oraz streamingu, po ultra-szybki sharing i pobieranie. Wybierz Galaxy A22 5G i zmień swoje doświadczenia z korzystania z telefonu!

Galaxy A22 - 5G

Awesome wyświetlacz, mega płynne scrollowanie

Rozszerz swój widok do 6.6-calowego Infinity-V Display z Galaxy A22 5G i zobacz, co Cię omijało! Dzięki technologii FHD+, przeglądane przez Ciebie treści prezentują się znacznie lepiej – są ostre, wyraziste i wręcz powalające. Dodatkowo funkcja Real Smooth dba o płynność obrazu, niezależnie czy grasz czy skrolujesz.

Galaxy A22 - Wyświetlacz

Przyjemny w dotyku z detalami, które przykuwają uwagę.

Elegancki wygląd i subtelne kolory przykuwają wzrok do Galaxy A22 5G. Delikatne łuki zwiększają komfort trzymania i zapewniają łatwą nawigację po ekranie. Wybierz swój kolor: Fiolet, Mięta, Biały lub Szary.

Galaxy A22 - Wyświetlacz

Awesome zdjęcia z potrójnym aparatem

Uchwyć wartościowe momenty z wszystkimi szczegółami dzięki aparatowi głównemu 48MP. Rozszerz swój kąt widzenia z aparatem ultraszerokokątnym lub dostosuj rozmycie tła z Aparatem Głębi.

Galaxy A22 - Aparat

Sięgaj po więcej z wytrzymałą baterią

Bateria 5000 mAh (typowa)¹ pozwoli Ci spędzać dłuższe chwile na tym, co kochasz, umożliwiając płynny streaming, dzielenie się treściami, granie i wiele innych. Z kolei możliwość szybkiego ładowania Adaptive Fast Charging 15 W sprawia, że w mgnieniu oka naładujesz baterię do pełna.

Galaxy A22 - Bateria

Większa pojemność – więcej zabawy

Galaxy A22 5G łączy ośmio-rdzeniową moc obliczeniową z pamięcią RAM aż aż do 4GB, pozwalając na szybkie i wydajne działanie na co dzień. Ciesz się 64GB lub 128GB pamięci wewnętrznej lub dodaj jeszcze więcej miejsca dzięki karcie microSD do 1TB.

Galaxy A22 - Wydajność