• Order
Logo Samsung

Kup Galaxy Z Fold5 | Z Flip5 i zyskaj od 500 zł do 3000 zł zwrotu za Twój obecny smartfon oraz odbierz Galaxy Buds2 Pro*

Samsung Galaxy Z Fold5 | Z Flip5

Z jakiej promocji chcesz skorzystać?

Jak odebrać do 3000 zł zwrotu?

Wymień swoje stare urządzenie na to, o którym marzysz i odbierz dodatkowe środki z jego sprzedaży.
Wejdź na dedykowaną stronę promocji Odkup i dokonaj wyceny urządzenia.

Krok 1

Zamów Galaxy Z Fold5 lub Z Flip5 w okresie trwania promocji w dniach: 11.08-03.09.2023 r.*

Krok 2

Do 24.10.2023 r. wypełnij formularz Odkup zgodnie z instrukcjami na stronie organizatora promocji (link znajdziesz poniżej). W formularzu załącz dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.

Krok 3

Odeślij swoje dotychczasowe urządzenie.

Krok 4

W terminie 21 dni roboczych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia, Organizator Programu Odkup wypłaci łączną kwotę odkupu**.

Jak odebrać Galaxy Buds2 Pro?

Krok 1

Kup swój nowy, wymarzony Galaxy Z Fold5 lub Flip5 w okresie trwania promocji: 11.08-03.09.2023 r.*

Krok 2

Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 10.09.2023 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny.

Krok 3

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 17.09.2023 r. Załącz dowód zakupu.

Krok 4

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni roboczych wyślemy do Ciebie prezent.*

Galaxy Buds2

TYLKO PRZEZ PIERWSZE 59 GODZIN PRZEDSPRZEDAŻY

Zapisz się na nowe Galaxy i skorzystaj
z wyjątkowej oferty

Krok 1

Złóż zamówienie na nowe Galaxy Z Fold5 | Z Flip5 między 26.07 a 28.07.2023 r. do godz. 23:59.

Krok 2

Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 17.08.2023 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny.

Krok 3

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 24.08.2023 r. Załącz dowód zakupu.

Krok 4

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni roboczych wyślemy do Ciebie słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym.*

Poznaj nowe Galaxy Z Fold5 | Z Flip5

Przejdź na stronę nowych foldów. Jeszcze wydajniejsze i jeszcze zgrabniejsze, nowe smartfony Galaxy Z Fold5 i Z Flip5 oferują nieporównywalne dotąd doświadczenia. Odkryj ich zachwycające detale i wybierz Twój nowy Galaxy.

Zobacz z każdej strony

Galaxy Z Fold5

Błękitny

Galaxy Z Fold5 Błękitny
ZAMÓW TERAZ

Galaxy Z Flip5

Miętowy

Galaxy Z Flip5 Miętowy
ZAMÓW TERAZ
Uchwyć i doświadczaj więcej

Uchwyć i doświadczaj więcej

Jeszcze doskonalsze aparaty zostały stworzone po to, by każdy kadr zachwycał bogactwem detali i kolorów. Duże, rozkładane ekrany Galaxy Z Fold5 i Z Flip5, zamknięte w smukłych, poręcznych obudowach. Dzięki temu bez trudu zmieścisz je nawet w niewielkiej kieszeni, bez rezygnowania z wygody pełnego ekranu, dostępnego w dowolnym miejscu.

Aparaty Z Flip5
Aparaty Z Fold5

Wykorzystaj pełny potencjał Galaxy Z Flip5

Dwa ekrany to znacznie więcej możliwości. Wykorzystaj ich potencjał podczas robienia zdjęć,
oglądania treści czy pisania ze znajomymi.

Selfie w nowym wymiarze

Selfie w nowym wymiarze

Ustaw Galaxy Z Flip5 tak, jak Ci wygodnie i rób selfie z podglądem na zewnętrznym ekranie. Przełączaj się między szerokokątnymi obiektywami, by zmieścić wszystkich w kadrze.

Więcej możliwości z Trybem Flex

Więcej możliwości z Trybem Flex

Prowadź wideorozmowy, przeglądaj media społecznościowe i odtwarzaj multimedia – sterowanie nimi jest jeszcze prostsze dzięki panelowi dostępnemu na dolnej połowie ekranu. A gdy potrzebujesz wolnych rąk, odłóż otwarty smartfon, nie tracąc Twoich ulubionych aplikacji z oczu ani na chwilę.

Nightografia od nowa

Nightografia od nowa

Dzięki inteligentnej redukcji szumów Galaxy Z Filp5 pozwala robić zdjęcia i filmy bez zakłóceń nawet w nocy. Korzystanie z aparatów na zewnętrznym ekranie zamienia się w czystą przyjemność.

Działaj po swojemu

Nowy zewnętrzny ekran Galaxy Z Flip5 z najnowszym systemem One UI pozwala dopasować smartfon do Twojego stylu i potrzeb jak nigdy dotąd. Swobodnie zmieniaj wygląd zegara, układaj Twoje ulubione widgety i zyskaj jeszcze łatwiejszy dostęp do najważniejszych funkcji i aplikacji Twojego nowego Galaxy.

Samsung One UI
To, co ważne, zawsze pod ręką

To, co ważne,
zawsze pod ręką

Korzystaj z Twoich ulubionych aplikacji, bez konieczności otwierania. Zewnętrzny ekran Galaxy Z Flip5 zapewni Ci dostęp do ustawień telefonu i aparatu oraz ponad 12 widgetów, w tym zegara, pogody, kalendarza czy mediów. Możesz również wejść z niego w Mapy Google, a nawet obejrzeć film na YouTube.

Pozostań w kontakcie

Pozostań
w kontakcie

Odpisuj na wiadomości i odbieraj połączenia bezpośrednio na zewnętrznym ekranie Galaxy Z Flip5. Nie musisz otwierać telefonu i wchodzić w aplikację, by dać znać znajomym, co u Ciebie. A kiedy nie możesz rozmawiać, po prostu nakryj smartfon dłonią, a połączenie zostanie wyciszone.

Podkreśl swój styl

Podkreśl swój styl, nie tylko w smartfonie

Dopasuj wygląd ekranu Twojego smartfonu do tarczy Galaxy Watch. Stwórz spójny styl, który będzie odpowiadać Twojej osobowości i ciesz się wygodą obsługi wszystkich Twoich urządzeń Galaxy.

Jeszcze więcej możliwości

Poczuj prawdziwą moc i rozwiń skrzydła z Galaxy Z Fold5. Wydajna bateria i procesor najnowszej generacji pozwolą Ci działać na pełnych obrotach.

Wydajność
Energia

Energia
na wiele godzin

Wydajna bateria Galaxy Z Fold5 o pojemności 4400 mAh zapewni Ci długie godziny nieprzerwanej rozrywki. Superszybkie ładowanie oraz szybkie ładowanie bezprzewodowe pozwolą w kilka chwil uzupełnić brakującą energię. Rozładowany smartwatch? To nie problem – dzięki bezprzewodowemu ładowaniu PowerShare możesz uzupełniać baterię innych urządzeń za pomocą smartfonu Galaxy Z Fold5.1

moc bez ograniczeń

Prawdziwa moc bez ograniczeń

Ultrawydajny procesor Snapdragon 8 Gen 2 dla Galaxy przenosi mobilną rozrywkę na zupełnie nowy poziom. Graj, oglądaj filmy lub pracuj na wielu aplikacjach jednocześnie, z zachwycającą płynnością. Zaawansowany system chłodzenia chroni Galaxy Z Fold5 przed przegrzaniem, zdejmując z Ciebie wszelkie ograniczenia.2

Wszechstronna wielozadaniowość

Wszechstronna wielozadaniowość

Korzystaj z wielu aplkacji jednocześnie. Przełączaj się między otwartymi oknami jednym dotknięciem palca, lub porównuj ich zawartość, korzystając z widoku pop-up. Dziel się treściami ze znajomymi i kopiuj pliki jednym ruchem ręki. Teraz Twoja codzienna praca naprawdę wkracza na nowy poziom.3

Niezwykłe osobno.
Razem doskonałe.

Połącz wszystkie Twoje urządzenia Galaxy i ciesz się płynną współpracą. Korzystaj ze smartfonu, tabletu, komputera, zegarka i słuchawek tak, jak lubisz.

Ecosystem Galaxy

AUTOMATYCZNE
PRZEŁĄCZANIE

Zawsze
w kontakcie...

Kiedy oglądasz film na tablecie, a akurat zadzwoni telefon, słuchawki Galaxy Buds przełączą się automatycznie między urządzeniami, byś mógł rozpocząć rozmowę.

STEROWANIE
ZA POMOCĄ GALAXY WATCH

Podgląd kadru
zawsze pod ręką

Rób zdjęcia za pomocą smartfonu Galaxy, korzystając z podglądu kadru i wyzwalania migawki za pomocą zegarka Galaxy Watch. Zachowaj pełną kontrolę, nawet gdy nikt nie stoi za obiektywem. To prostsze niż kiedykolwiek.

SMART
SWITCH

Proste przenoszenie
danych na Galaxy

Przy zmianie urządzenia na Galaxy możesz łatwo zachować stare dane i treści. Zdjęcia, filmy, kontakty czy wydarzenia z kalendarza zostaną przeniesione na nowy smartfon, nawet gdy zmieniasz system operacyjny*. Do transferu danych wykorzystaj aplikację Smart Switch, dostępną w Sklepie Play lub w wersji na komputer PC lub Mac**.