• Order

Informacje o roamingu w Wielkiej Brytanii od 24 grudnia 2021 r.

Od 24 grudnia 2021 r. do 31 marca 2022 r. obowiązuje Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu 2”.

W ramach Promocji, w okresie jej obowiązywania, osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich bez limitu także w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii, a opłaty za połączenia głosowe i SMS-y do Wielkiej Brytanii z sieci Plus będą takie jak dla państw Unii Europejskiej. Szczegóły tutaj.

Możesz zrezygnować z promocyjnych, niskich cen za usługi roamingu w Wielkiej Brytanii oraz usługi połączeń głosowych i SMS-ów do Wielkiej Brytanii z sieci Plus i korzystać z usług na warunkach określonych w posiadanym Cenniku bez uwzględnienia promocji (tzw. taryfa regulowana), w którym opłaty za usługi realizowane na terenie Wielkiej Brytanii oraz opłaty za połączenia z sieci Plus do Wielkiej Brytanii będą rozliczane jak w państwach spoza Unii Europejskiej, bez uwzględnienia zasad „W Unii jak w domu”, obowiązujących w państwach Unii . W takiej sytuacji zadzwoń do Biura Obsługi Klienta tel. 601102601 (opłata wg taryfy operatora) lub odwiedź dowolny Punkt Sprzedaży Plusa.

Od 1 kwietnia 2022 r. usługi roamingu w Wielkiej Brytanii oraz usługi połączeń głosowych i SMSów do Wielkiej Brytanii z sieci Plus będą rozliczane zgodnie z posiadanym Cennikiem, tj. bez uwzględnienia warunków promocyjnych.