Informacje o roamingu w Wielkiej Brytanii po 1 stycznia 2021 r.

Od dnia 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania ostatecznie przestała należeć do państw  Unii Europejskiej. Dlatego przestały obowiązywać w jej przypadku preferencyjne ceny usług roamingu i połączeń międzynarodowych.
Możesz zdecydować, czy:

  • chcesz nadal korzystać z dotychczasowych warunków usług roamingu w Wielkiej Brytanii i połączeń głosowych oraz SMS-ów do Wielkiej Brytanii, czyli takich warunków, jak gdyby Wielka Brytania pozostała w UE, korzystając z promocji „W Wielkiej Brytanii jak w domu dla B2B” – aby pozostać na promocyjnej ofercie nie musisz robić nic. Szczegóły tutaj.

lub

  • chcesz zrezygnować z promocyjnych, niskich cen za usługi roamingu w Wielkiej Brytanii oraz usługi połączeń głosowych i SMS-ów do Wielkiej Brytanii z sieci Plus i korzystać z usług na warunkach określonych w posiadanym Cenniku bez uwzględnienia promocji (tzw. taryfa regulowana), w którym opłaty za usługi realizowane na terenie Wielkiej Brytanii oraz opłaty za połączenia z sieci Plus do Wielkiej Brytanii będą rozliczane jak w państwach spoza Unii Europejskiej, bez uwzględnienia zasad „W Unii jak w domu”, obowiązujących w państwach Unii.

Jeśli chcesz zmienić obecne promocyjne warunki usług w/do Wielkiej Brytanii, skontaktuj się ze swoim Opiekunem Biznesowym.