• Order

Informacje o roamingu w Wielkiej Brytanii po 1 stycznia 2021 r.

Od dnia 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania ostatecznie przestała należeć do państw  Unii Europejskiej. Dlatego przestały obowiązywać w jej przypadku preferencyjne ceny usług roamingu i połączeń międzynarodowych.
Możesz zdecydować, czy:

  • chcesz nadal korzystać z dotychczasowych warunków usług roamingu w Wielkiej Brytanii i połączeń głosowych oraz SMS-ów do Wielkiej Brytanii, czyli takich warunków, jak gdyby Wielka Brytania pozostała w UE, korzystając z promocji „W Wielkiej Brytanii jak w domu” – aby pozostać na promocyjnej ofercie nie musisz robić nic.

    Osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich nadal bez limitu także w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii. Opłaty za połączenia głosowe i SMS-y do Wielkiej Brytanii z sieci Plus także się nie zmienią i pozostaną jak dla państw Unii. Szczegóły tutaj.

lub

  • chcesz zrezygnować z promocyjnych, niskich cen za usługi roamingu w Wielkiej Brytanii oraz usługi połączeń głosowych i SMS-ów do Wielkiej Brytanii z sieci Plus i korzystać z usług na warunkach określonych w posiadanym Cenniku bez uwzględnienia promocji (tzw. taryfa regulowana), w którym opłaty za usługi realizowane na terenie Wielkiej Brytanii oraz opłaty za połączenia z sieci Plus do Wielkiej Brytanii będą rozliczane jak w państwach spoza Unii Europejskiej, bez uwzględnienia zasad „W Unii jak w domu”, obowiązujących w państwach Unii.

Jeśli chcesz zmienić obecne promocyjne warunki usług w/do Wielkiej Brytanii, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta tel. 601102601 (opłata wg taryfy operatora) lub odwiedź dowolny Punkt Sprzedaży Plusa.

Jeżeli jesteś Klientem Biznesowym i masz Opiekuna Biznesowego w sieci Plus, sprawdź szczegóły tutaj