Przedsprzedaż

Zamów teraz i odbierz prezent
- słuchawki Galaxy Buds2

Wciągający dźwięk

Doskonale wyważony dźwięk pełen potężnego, głębokiego basu i czystych wysokich tonów dzięki dynamicznym dwudrożnym głośnikom

Czysty dźwięk podczas każdej rozmowy

Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos zapewniają niezakłócone połączenia, a inteligentne rozwiązania wyłapują i usuwają niechciane dźwięki

Nic nie zakłóci Twojej muzyki

Aktywna redukcja szumów (ANC) eliminuje do 98% szumów z otoczenia*

ZAMÓW TERAZ

Jak odebrać prezent?

KROK 1

Kup smartfon Galaxy S21 FE 5G w okresie promocji w dniach 04.01 - 18.01.2022 r.*

KROK 2

Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 21.01.2022 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny.

KROK 3

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 24.01.2022 r. Załącz dowód zakupu.

KROK 4

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, do 21 dni kalendarzowych zostanie na adres wskazany w formularzu, zostaną wysłane do Ciebie słuchawki Galaxy Buds2 w kolorze czarnym.

Poznaj Galaxy S21 FE 5G

Czarny

Fioletowy

Oliwkowy

Biały

DESIGN

Stworzony, by przykuwać uwagę

Galaxy S21 FE 5G zaprojektowano tak, aby zachwycał. Kompaktowy rozmiar, wąskie ramki telefonu, najtwardsze szkło Gorilla® Glass Victus™ – to tylko niektóre składowe wyjątkowego modelu. Szeroko gama kolorów, od oliwkowego i lawendowego do grafitowego i białego, pozwoli Ci na wybór telefonu idealnie dopasowanego do Twojego gustu i stylu.

APARAT

Świetne zdjęcia w każdej sytuacji

Profesjonalny aparat Galaxy S21 FE 5G gwarantuje zachwycające realizmem zdjęcia i filmy o każdej porze dnia i nocy. Dzięki trybowi portretowemu osiągniesz jakość porównywalną ze studyjną, tryb selfie podkreśli Twoje atuty, a opcja podwójnego nagrywania, idealna dla vlogerów, pozwoli Ci być jednocześnie reżyserem i aktorem. Jakby tego było mało, aparat posiada funkcję 30-krotnego zoomu ze stablizacją obrazu.

12 MP

Aparat
Ultraszerokokątny

12 MP

Aparat
Szerokokątny (OIS)

8 MP

Aparat
z Teleobiektywem (OIS)

32 MP

Aparat
Selfie

WYDAJNOŚĆ

Płynne działanie

Dla najlepszego procesora Snapdragon 888 w Galaxy S21 FE 5G żadna gra nie stanowi wyzwania. Współpracująca z nim bateria z funkcją super szybkiego ładowania o pojemności 4500 mAh pozwoli telefonowi przetrwać nawet cały dzień pracy*. Galaxy S21 FE 5G jest gotowy do działania w sieci 5G, co może pozwolić na super szybkie połączenie z Internetem - koniec problemów z płynnym oglądaniem filmów i seriali i możliwość grania bez żadnych zakłóceń!

Uprzyjemnij sobie dzień

Ciesz się w pełni aplikacjami od Google

Smartfony Galaxy posiadają łatwy dostęp do wszystkich popularnych usług Google:

Poczta Gmail - bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu skrzynka e-mail.
Mapy Google - poznawaj świat i poruszaj się po nim bez przeszkód.
Google Duo - wideo rozmowy ze znajomymi.
YouTube Premium - dostęp do najnowszych wideo i muzyki światowych artystów.

Zyskaj do 4 miesięcy darmowego dostępu do YouTube Premium i korzystaj z serwisu offline, bez reklam, nawet przy zablokowanym ekranie.*

Wybierz co Cię interesuje:

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.