Kup Galaxy Z Fold4 | Z Flip4
i zyskaj do 4500 zł gwarantowanego zwrotu*

Galaxy Z Flip4 | Z Fold 4

Poznaj Program Odkup

Wymień swoje stare urządzenie na to, o którym marzysz i odbierz dodatkowe środki z jego sprzedaży! Wejdź na dedykowaną stronę Programu Odkup i dokonaj wyceny urządzenia.

Atrakcyjna wartość odkupu

Szybka wycena online

Bezpłatna wysyłka urządzeń

Jak skorzystać z Programu Odkup?

Krok 1

Kup swój wymarzony smartfon Galaxy Z Fold4 lub Z Flip4 w dniach trwania promocji: 05.09-30.09.2022 r.

Krok 2

Aktywuj swoje urządzenie w Polsce do dnia 09.10.2022 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie, kliknij w banner Samsung Odkup i pobierz kod promocyjny.

Krok 3

Zapoznaj się z warunkami Programu Odkup na dedykowanej stronie prowadzonej przez Organizatora Programu Odkup Foxway OU oraz wyceń swoje odsprzedawane urządzenie (link znajdziesz poniżej). Następnie do dnia 16.10.2022 r. wypełnij formularz Odkup, podaj nr IMEI urządzenia i kod promocyjny pobrany wcześniej z aplikacji Samsung Members oraz załącz dowód zakupu.*

Krok 4

W ciągu 10 dni roboczych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia (potwierdzonego mailem wysłanym na podany przez Uczestnika adres), Operator promocji wypłaci łączną kwotę odkupu*.

W ramach Programu Odkup Foxway umożliwia sprzedaż wybranych modeli smartfonów. Przed skorzystaniem z Promocji Organizator rekomenduje, by Uczestnik zweryfikował na stronie Programu Odkup czy jego stary smartfon może być sprzedany w Programie Odkup.