Samsung - logo
Samsung Galaxy S20+ | S20 Ultra
Samsung Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra

Smartfon, który zmieni fotografię

Poznaj Galaxy S20, S20+ i S20 Ultra. Z nimi, wykorzystując rewolucyjne funkcje aparatu, zanurzysz się w nowy wymiar obrazów. Dodając do tego zabezpieczenia Samsung Knox, inteligentną baterię, potężny procesor i mnóstwo pamięci, przekonasz się, że seria Galaxy S20 odkrywa dla Ciebie całkiem nową mobilną rzeczywistość.

Rewolucja
wielkiego
formatu

8K

Rejestracja wideo w rozdzielczości 8K na smartfonie, odkrywa nowy sposób patrzenia na fotografię. Filmy kręcone telefonem, z powodzeniem możesz przenieść na kinowy ekran, nie tracąc na jakości obrazu.

Nagrywania filmów w 8K

Nagrywania filmów w 8K

Wycinania zdjęć z filmów w 8K

Wycinanie zdjęć z filmów w 8K

Nagrywanie w 8K

Pierwszy raz w historii rejestruj filmy o rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli za pomocą telefonu. Nagrania będą niezwykle realistyczne, zachwycając płynnością obrazu, bogactwem szczegółów i ostrością.

Samsung - Space Zoom
Samsung - Wycinanie zdjęć z filmu 8K

Wycinanie zdjęć z filmu 8K

Zachowaj najważniejsze momenty – zatrzymaj, powiększ i zamień wybraną klatkę filmu 8K w niepowtarzalne ujęcie. Ulubione kadry swoich nagrań zapiszesz jako zdjęcie o rozdzielczości 33MP.

Moc czterech obietywów

Uzyskaj niezwykłe ujęcia, korzystając z możliwości systemu czterech zaawansowanych obiektywów. Przybliżysz się do każdego detalu jak nigdy dotąd, korzystając z możliwości jakie daje Ci rozdzielczość  108MP*.

*Aparat 108MP dostępny tylko w modelu Galaxy S20 Ultra. Galaxy S20 i S20+ wyposażone są w  aparaty  64MP.
Samsung - Wykorzystaj moc czterech
Space Zoom

Space Zoom*

Single Take

Single Take

Super Steady

Super Steady

*100x zoom dostępny tylko w Galaxy S20 Ultra.

Space Zoom - blisko, bliżej, najbliżej

Uchwyć każdy moment, wykorzystując potęgę udoskonalonego teleobiektywu z  10x hybrydowym zoomem optycznym i  matrycą wysokiej rozdzielczości. Wykorzystaj Space Zoom wspomagany AI aparatu, aby już nigdy nie przeoczyć żadnego szczegółu.

Samsung - Space Zoom Space zoom Space zoom Space zoom

Jedno ujęcie, wiele zdjęć

Najlepsze ujęcie? Nareszcie bez kompromisów. Wciśnij migawkę i z pomocą sztucznej inteligencji przez kilka sekund rejestruj scenę z wielu perspektyw*. Otrzymasz kolaż zdjęć i filmów, które możesz od razu zapisać lub przesłać znajomym.

*Wymaga rejestracji obrazu od 3 do 10 sekund.
Samsung Galaxy S20
Samsung - Jedno ujęcie, wiele zdjęć

Stabilizacja obrazu Super Steady

Nagraj każdą akcję w super jakości! Nawet najbardziej dynamiczne sceny zarejestrujesz klarowne i płynne, dzięki optycznej stabilizacji obrazu Super Steady. Większa matryca i stabilizator równoważą ruch kamery, co eliminuje ryzyko, że materiał filmowy wyjdzie drżący czy nieostry.

wył. tryb Super Steady
wł. tryb Super Steady
Samsung - Super Steady

Wyświetlacz
Infinity- O

Samsung - Wyświetlacz Infinity-O
Dynamic AMOLED 2x

Dynamic AMOLED 2x

Ekran chroniący oczy

Ekran chroniący oczy

Infinity O-Display WQHD+

Infinity O-Display
WQHD+

Dynamic AMOLED 2x

Niemal bezramkowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2x zachwyca doskonałą jakością obrazu.
Trzymając go w dłoni, poczujesz się jak przed kinowym ekranem.

Dynamic AMOLED 2x

Komfortowy dla oczu

O zdrowy wzrok i dobry sen zadbasz dzięki technologii Eye Strain Reduction, która minimalizuje emisję niebieskiego światła telefonu na poziomie pikseli, bez utraty koloru.

Samsung - Komfortowy dla oczu

Infinity O-Display WQHD+

Wąskie krawędzie wciągającego wyświetlacza Infinity-O WQHDR+ i niewielka kamera, dyskretnie zatopiona w ekranie nie pozwolą, by cokolwiek rozpraszało Twoją uwagę.

Samsung - Infinity O-Display WQHD+

Niesamowita wydajność

Niesamowita wydajność
Wysoka wydajność

Wysoka wydajność

Dłuższa praca baterii

Dłuższa praca baterii

Myśli i działa szybciej!

Ośmiordzeniowy procesor Exynos 990 i pamięć do 12 GB RAM to potężna moc działania, która umożliwia uruchamianie aplikacji błyskawicznie gotowych do działania. Zapomnij o usuwaniu starych zdjęć - teraz rozszerzysz 128 GB pamięci wewnętrznej nawet o 1 TB, korzystając z karty pamięci microSD*. *Karta microSD sprzedawana jest osobno. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta.

Samsung - Myśli i działa szybciej!
Forza Street - logo
Portions ©2020 Microsoft. Microsoft, the Forza logo, Turn 10, Xbox, and the Xbox logo are trademarks of the Microsoft group of companies.
Bateria, która dotrzyma Ci kroku

Bateria, która dotrzyma Ci kroku

Bateria sięgająca do 5000 mAh (w Galaxy S20 Ultra) jest nie tylko pojemna, ale i inteligentna. Analizując Twoje wyjątkowe nawyki użytkowania, dostosuje swoją pracę, aby zminimalizować zużycie energii. Podładujesz baterię nie tracąc cennego czasu, uzupełniając ją w mgnieniu oka superszybkim ładowaniem 45W*.

*W zestawie znajduje się ładowarka 25 W. Ładowarka 45 W sprzedawana jest osobno.

One UI 2 – z  myślą o prostocie użytkowania.

Samsung - interfejs UI 2

Interfejs One UI 2 zaprojektowano, aby uprościć Ci codzienne czynności. Przejrzysty design służy szybkiej i intuicyjnej nawigacji po ulubionych funkcjach telefonu. Szybko uzyskasz dostęp do najważniejszych opcji, które są zawsze w zasięgu ręki.

Samsung - interfejs UI 2
Samsung - Ochrona na jaką zasługujesz Samsung - Ochrona na jaką zasługujesz

Ochrona na jaką zasługujesz

Ultradźwiękowy czytnik odcisku palca pulsując, skanuje trójwymiarowy obraz opuszka, byś miał pewność, że dostęp do Twoich obrazów i wiadomości masz tylko Ty. Dodatkową ochronę zapewni Ci platforma Samsung Knox gwarantująca niezrównane bezpieczeństwo urządzenia, swobodę pracy oraz odtwarzania treści.

Wybierz swój kolor

  • Galaxy S20

    Galaxy S20 4G

  • Galaxy S20+

    Galaxy S20+

  • Galaxy S20 Ultra

    Galaxy S20 Ultra 5G

Wybierz kolor:

Galaxy S20 Blue Galaxy S20 Pink Galaxy S20 Grey Galaxy S20+ Blue Galaxy S20+ Grey Galaxy S20+ Black Galaxy S20Ultra Grey Galaxy S20Ultra Black

Wybierz co Cię interesuje: