Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla

 • ponad 90 popularnych kanałów TV

 • tysiące filmów, seriali, bajek,
  programów
  rozrywkowych
  i edukacyjnych

 • sport na żywo: piłka nożna,
  siatkówka, tenis sporty walki
  i wiele innych

Z Plusem w IPLI masz lepiej!

Atrakcyjne zniżki

Darmowy
tansfer danych*

Bezpłatny pakiet
dostępny bez reklam

Nowe sezony ulubionych seriali i programów

Oglądaj wygodnie na dowolnym urządzeniu, za darmo i bez reklam!

Oglądaj

7 rzeczy

Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety.

Oglądaj

Za niebieskimi drzwiami

Pewnego dnia przyjeżdża nieznana wcześniej Łukaszowi ciotka Agata, która zabiera go ze sobą nad morze. Któregoś dnia Łukasz odkrywa, że poprzez drzwi jego pokoju można przedostać się do niezwykłej krainy. Spotyka w niej przerażającego Krwawca. Z pomocą poznanych przyjaciół udaje mu się go pokonać.

Oglądaj

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Juliusz Cezar decyduje się na budowę dzielnicy mieszkaniowej dla właścicieli rzymskich i nazywa ją Osiedlem Bogów. Postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja?

Oglądaj

Pakiety
z umową w Plusie

IPLA
Plus

IPLA
Elastyczna
3 z 3

 

IPLA
Plus

IPLA
Elastyczna
3 z 3

bezpłatny pakiet

 

darmowy transfer danych

szczegóły w regulaminie

bez reklam

ilość kanałów TV

5

od 40

seriale TV Polsat

pakiet IPLA Sport

 

pakiet IPLA Filmy i Seriale

 

pakiet IPLA Dzieci

 

przez 2 miesiące 3 pakiety IPLA w cenie abonamentu

 

liczba pakietów za 10zł/mies. (po okresie próbnym)

 

3

 

dla każdego
Klienta Plusa

z umową
w najwyższej ofercie

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę aktywować darmowy pakiet IPLA PLUS.

Podczas zakładania konta w IPLA wybierz zakładkę REJESTRACJA PLUS i podaj swój numer telefonu w Plus. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać podczas rejestracji, w celu weryfikacji telefonu. Jeśli posiadasz już konto w IPLA to wejdź w Ustawienia i wybierz opcję Powiąż konto.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Transfer danych bez opłat wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix. Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

W jaki sposób mogę aktywować usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3

Usługa jest przypisana do Twojego numeru telefonu w Plus wraz z zawarciem lub przedłużeniem umowy w Plus. Jeśli więc w Twojej taryfie usługa jest dostępna to wystarczy, że podczas zakładania konta w IPLA wybierzesz zakładkę REJESTRACJA PLUS i podasz swój numer telefonu w Plus. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać podczas rejestracji, w celu weryfikacji telefonu.

Jeśli posiadasz już konto w IPLA to wejdź w Ustawienia i wybierz opcję Powiąż konto.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS i Windows Phone, poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

"Asterix i Obelix: Osiedle Bogów © Best Film - wszystkie prawa zastrzeżone. Za niebieskimi drzwiami: dystrybucja Mówi serwis. Disco Polo: © Agora SA, fot. Alvernia Studios All rights reserved."