Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla

 • ponad 120 popularnych kanałów TV

 • tysiące filmów, seriali, bajek,
  programów
  rozrywkowych
  i edukacyjnych

 • sport na żywo: piłka nożna,
  siatkówka, tenis sporty walki
  i wiele innych

Z Plusem w IPLI masz lepiej!

Atrakcyjne zniżki do 50%
na filmy i pakiety oraz wydarzenia sportowe

Jeśli oglądasz IPLĘ z Plusem,
nie pomniejszamy Twojego podstawowego pakietu danych

Bezpłatny pakiet
dostępny bez reklam
przy materiałach VOD

25 dodatkowych kanałów TV w pakiecie IPLA PLUS

Zaloguj się do IPLI numerem w Plusie i oglądaj bez opłat za transfer danych.
Promocja trwa od 29.03.2021 r. do 03.05.2021 r.

Sprawdź

OGLĄDAJ WCZEŚNIEJ NIŻ W TV!

Nowe seriale oraz nowe sezony popularnych seriali i programów już w pakiecie IPLA PREMIUM. Zaloguj się do ipla.tv numerem w Plusie i aktywuj pakiet taniej dla Klientów Plusa.

IPLA Polsat Sport Premium

Wszystkie meczów LIGI MISTRZÓW UEFA i LIGI EUROPY UEFA na żywo! Rozgrywki na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2, a także wszystkie pozostałe transmisje LM/LE zawsze blisko Ciebie! Oglądaj gdzie chcesz w wysokiej jakości, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.

Oglądaj

PLUSLIGA za darmo w IPLI

Zaloguj się do IPLI numerem w Plusie i oglądaj cały sezon BEZ REKLAM oraz BEZ OPŁAT ZA TRANSFER DANYCH.

Oglądaj

KSW

Pudzianowski, Khalidov, Bedorf, Materla, Mańkowski. Na Galach KSW pojawiają się najlepsi polscy fighterzy i gwiazdy MMA z całego świata. To gwarancja wielkiego widowiska, którego najmocniejszą częścią są spektakularne starcia zawodników w klatce. Oglądaj Gale KSW na żywo w jakości HD w IPLI.

Oglądaj

Jak zostałem gangsterem

Film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem.

Oglądaj

Rysa

Rysa to połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. To także przekonująca opowieść o kobiecie, która z całych sił stara się odnaleźć w patriarchalnym policyjnym świecie, wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Czy mimo głębokich cieni, jakie rzucają dawne grzechy, uda jej się to osiągnąć?
Serial dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM.

Oglądaj

Mroczne Materie

Widowiskowy serial fantasy z Ruth Wilson, Lin-Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem. Lyra jest z pozoru zwyczajną dziewczyną. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel, decyduje się ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. materie to serial będący adaptacją nagradzanej trylogii fantasy autorstwa Philipa Pullmana o tym samym tytule.

Oglądaj

Renifer Niko ratuje Święta

Wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia.

Oglądaj

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę aktywować darmowy pakiet IPLA PLUS.

Jeśli masz już konto w IPLI, dodaj numer telefonu w Plusie do konta w IPLI w zakładce Strefa Plusa. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem IPLI, a chcesz korzystać ze zniżek i rabatów oraz dedykowanej oferty IPLI dla Klientów Plusa, załóż konto w IPLI i dodaj numer telefonu w Plusie.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Transfer danych bez opłat wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix. Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS i Windows Phone, poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

*"Zimna Wojna © Opus Film Sp. z o.o./Apocalypso Pictures Cold War Limited/MK Productions/Arte France Cinéma/ The British Film Institute/Channel Four Television Corporation/Canal+/EC1 Łódź/Mazowiecki Instytut Kultury/Instytucja Filmowa Silesia Film/Kino Świat/Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, dystr. Kino Świat 2019"