Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla

 • ponad 100 popularnych kanałów TV

 • tysiące filmów, seriali, bajek,
  programów
  rozrywkowych
  i edukacyjnych

 • sport na żywo: piłka nożna,
  siatkówka, tenis sporty walki
  i wiele innych

Z Plusem w IPLI masz lepiej!

Atrakcyjne zniżki do 50%
na filmy i pakiety oraz wydarzenia sportowe

Jeśli oglądasz IPLĘ z Plusem,
nie pomniejszamy Twojego podstawowego pakietu danych

Bezpłatny pakiet
dostępny bez reklam
przy materiałach VOD

PLUSLIGA za darmo w IPLI

Zaloguj się do IPLI numerem w Plusie i oglądaj cały sezon BEZ REKLAM oraz BEZ OPŁAT ZA TRANSFER DANYCH.

Oglądaj

KSW

Pudzianowski, Khalidov, Bedorf, Materla, Mańkowski. Na Galach KSW pojawiają się najlepsi polscy fighterzy i gwiazdy MMA z całego świata. To gwarancja wielkiego widowiska, którego najmocniejszą częścią są spektakularne starcia zawodników w klatce. Oglądaj Gale KSW na żywo w jakości HD w IPLI.

Oglądaj

Jak zostałem gangsterem

Film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem.

Oglądaj

Królowa Śniegu 3: Ogień i lód

Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową.

Oglądaj

Seriale i programy w IPLA PREMIUM

W pakiecie IPLA PREMIUM wcześniej niż inni obejrzysz przedpremierowe odcinki najlepszych i najpopularniejszych seriali Telewizji Polsat i TV4 oraz nowe programy rozrywkowe. Ponadto setki filmowych hitów oraz seriale polskie i zagraniczne. Wszystko bez reklam

Oglądaj

Film dostępny w pakiecie IPLA PREMIUM

Baby jest młodym, utalentowanym kierowcą, który zarabia na życie biorąc udział w napadach. Kiedy poznaje dziewczynę swoich marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i w końcu zacząć żyć normalnie. Szybko jednak okaże się, że nie będzie to takie łatwe.

Oglądaj

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę aktywować darmowy pakiet IPLA PLUS.

Jeśli masz już konto w IPLI, dodaj numer telefonu w Plusie do konta w IPLI w zakładce Strefa Plusa. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem IPLI, a chcesz korzystać ze zniżek i rabatów oraz dedykowanej oferty IPLI dla Klientów Plusa, załóż konto w IPLI i dodaj numer telefonu w Plusie.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Transfer danych bez opłat wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix. Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS i Windows Phone, poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

*"Zimna Wojna © Opus Film Sp. z o.o./Apocalypso Pictures Cold War Limited/MK Productions/Arte France Cinéma/ The British Film Institute/Channel Four Television Corporation/Canal+/EC1 Łódź/Mazowiecki Instytut Kultury/Instytucja Filmowa Silesia Film/Kino Świat/Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, dystr. Kino Świat 2019"