Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla

 • 100 popularnych kanałów TV

 • tysiące filmów, seriali, bajek,
  programów
  rozrywkowych
  i edukacyjnych

 • sport na żywo: piłka nożna,
  siatkówka, tenis sporty walki
  i wiele innych

Z Plusem w IPLI masz lepiej!

Atrakcyjne zniżki do 50%
na filmy i pakiety oraz wydarzenia sportowe

Jeśli oglądasz IPLĘ z Plusem,
nie pomniejszamy Twojego podstawowego pakietu danych

Bezpłatny pakiet
dostępny bez reklam
przy materiałach VOD

Całe sezony ulubionych seriali i programów

Oglądaj wygodnie na dowolnym urządzeniu, za darmo i bez reklam!

Oglądaj

Eleven Sports

Włącz 3 kanały premium i przeżyj najlepszy sport w HD. Oglądaj w domu i poza nim na smartfonie, tablecie i komputerze.

Oglądaj

KSW

Pudzianowski, Khalidov, Bedorf, Materla, Mańkowski. Na Galach KSW pojawiają się najlepsi polscy fighterzy i gwiazdy MMA z całego świata. To gwarancja wielkiego widowiska, którego najmocniejszą częścią są spektakularne starcia zawodników w klatce. Oglądaj Gale KSW na żywo w jakości HD w IPLI.

Oglądaj

Na głęboką wodę

Donald Crowhurst postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata, by zapewnić byt rodzinie. Na co się zdobędzie, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na których najbardziej mu zależy?

Oglądaj

Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów

Juliusz Cezar decyduje się na budowę dzielnicy mieszkaniowej dla właścicieli rzymskich i nazywa ją Osiedlem Bogów. Postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja?

Oglądaj

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

W jaki sposób mogę aktywować darmowy pakiet IPLA PLUS.

Jeśli masz już konto w IPLI, dodaj numer telefonu w Plusie do konta w IPLI w zakładce Strefa Plusa. Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem IPLI, a chcesz korzystać ze zniżek i rabatów oraz dedykowanej oferty IPLI dla Klientów Plusa, załóż konto w IPLI i dodaj numer telefonu w Plusie.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Transfer danych bez opłat wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix. Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS i Windows Phone, poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

"Asterix i Obelix: Osiedle Bogów © Best Film - wszystkie prawa zastrzeżone. Za niebieskimi drzwiami: dystrybucja Mówi serwis. Disco Polo: © Agora SA, fot. Alvernia Studios All rights reserved."