Logo HUAWEI
HUAWEI Watch GT3 Pro

Letnie zestawy
od HUAWEI

Wybierz model:

HUAWEI WATCH GT 3 Pro łączy klasyczne uroki sztuki wschodniej i zachodniej, zachowując między nimi idealny balans. Wyjątkowa estetyka sparowana z najnowocześniejszą technologią nada niepowtarzalny styl Twojemu nadgarstkowi.

Nowa jakość stylu premium

HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest nie tylko piękny, ale także niezwykle wytrzymały. Zegarki wykonane z ceramiki high-tech są 10 razy twardsze od klasycznych, antyalergiczne, ale także odporne na korozję, ciepło i zużycie.

Wyświetlacz z szafirowego szkła jest nie tylko wytrzymały, ale również estetyczny i praktyczny, co pozwala zminimalizować zużycie i zarysowania oraz sprawia, że zegarek jest jeszcze bardziej wytrzymały.

Stalowy bezel inspirowany cyklem czasu nadaje zegarkowi niebywałego uroku.

Ceramiczna obudowa tylna to przyjazny dla skóry materiał, który zapewnia jej komfort. Obrotowa koronka uzupełnia elegancję urządzenia.

Ceramiczna obudowa tylna jest przyjazna dla skóry, ale także umożliwiają wyjątkową czułość urządzenia.

Luksusowy i ponadczasowy styl

Połączenie złota i białej ceramiki oraz srebra i białej skóry nada wyjątkowego szyku Twojemu nadgarstkowi.

Zawsze pełna szyku

HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz AMOLED HD o przekątnej 1,32 cala z powierzchnią wyświetlania, która zapewnia bardziej przejrzyste wrażenia wizualne. Rozdzielczość 466 x 466 HD zapewnia znakomitą jakość obrazu, która wyraźnie pokazuje każdy szczegół na ekranie. Ponadto HUAWEI WATCH GT 3 Pro posiada tarcze dzienne i nocne, dzięki którym możesz cieszyć się jeszcze lepszym doświadczeniem interaktywnym.

Zaawansowany monitoring zdrowia

Technologia pomiaru tętna TruSeenTM 5.0+ wykorzystuje osiem sensorów fotoelektrycznych, dzięki którym możesz dokładnie monitorować swoje wskaźniki 24/7.

Przełomowa wodoodporność

Luksusowa seria HUAWEI WATCH GT 3 Pro posiada certyfikaty IP68 i 5ATM. Oznacza to, że smartwatch poradzi sobie nie tylko z potem, kurzem i deszczem, ale również z pełnym zanurzeniem na głębokości do 30 metrów, nawet w słonej wodzie. Z nowym trybem Free Diver Sport Mode zarówno amatorzy odkrywania podwodnych cudów, jak też zawodowi sportowcy mogą zabrać go ze sobą na niezapomnianą wyprawę.