HUAWEI WATCH GT Runner

PRECYZYJNA LOKALIZACJA | ULTRALEKKI | 2 TYGODNIE NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII

LEKKKI I WYGODNY

zaledwie 38,5 g wagi

PRECYZYJNA LOKALIZACJA

dwuzakresowy pięciosystemowy GNSS

Napędzany HUAWEI TruSeenTM 5.0+

DOKŁADNY, RZECZYWISTY POMIAR TĘTNA

TWÓJ PARTNER DO BIEGANIA

byś zawsze miał wszystko pod kontrolą i mógł skupić sie na swojej trasie i biegu

Napędzany HUAWEI TruSeenTM 5.0+

NAUKOWY PROGRAM BIEGOWY

ocena zdolności biegowych (RAI), obciążenia treningowego oraz progu mleczanowego

INTELIGENTNY TRENER

spersonalizuj swój trening z funkcją AI Running Coach

DO 2 TYGODNI NA JEDNYM ŁADOWANIU BARETII

spersonalizuj swój trening z funkcją AI Running Coach

01
Ty biegaj, ja zajmę się resztą

Biegnij z wiatrem

HUAWEI WATCH GT Runner został zaprojektowany ze szczególną dbałością o komfort użytkownika. To idealny towarzysz dla każdego entuzjasty biegania.

Biegaj lekko

Lekka i wytrzymała koperta smartwatcha wykonana jest z włókna polimerowego, co zwiększa nie tylko trwałość urządzenia, ale także dokładność lokalizacji. Koronka z tytanu klasy lotniczej oraz ceramiczne wykończenia dopełniają jego całość. Waga zegarka wynosi zaledwie 38,5 g, co oznacza, że biegacze ledwo go wyczuwają podczas treningu.

Personalizowany pod Twoje potrzeby

HUAWEI WATCH GT Runner jest wyposażony w ekskluzywną tarczę, która pokazuje dane, w tym obciążenie treningowe, wskaźnik zdolności biegowej, czas regeneracji i pogodę, a także wszystkie informacje, które musi znać biegacz. Użytkownicy mogą dostosowywać dane, które chcą wyświetlać, tak aby mogli kontrolować stan swojego treningu w czasie rzeczywistym i odpowiednio dostosowywać swoją aktywność.

02
Twój partner do biegania

TruSeenTM 5.0+

Niezwykła precyzja pomiaru

Dzięki zaawansowanej technologii HUAWEI TruSeenTM 5.0+ i długiemu czasowi pracy baterii HUAWEI WATCH GT Runner może zapewnić dokładne monitorowanie tętna przez cały dzień. Zmodernizowany moduł pomiaru tętna zawiera osiem fotodetektorów (PD) w układzie kołowym i dwa zestawy źródeł światła, co w połączeniu z zakrzywioną szklaną soczewką zapewnia wygodę noszenia i zmniejsza zakłócenia światła zewnętrznego. Dodatkowo ulepszony został algorytm AI, aby skuteczniej filtrować sygnały zakłóceń, umożliwiając dokładny pomiar nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Dynamiczny pomiar tętna

Zaktualizowany system monitoringu tętna HUAWEI TruSeenTM 5.0+ zapewnia dokładne pomiary nawet przy trudnych ćwiczeniach interwałowych.

Precyzyjna lokalizacja

HUAWEI WATCH GT Runner zapewnia wysoką precyzję w zakresie geolokalizacji dzięki ukrytejw uchwycie antenie z dwuzakresowym pięciosystemowym GNSS, która monitoruje trajektorię biegu i obsługuje dokładne pozycjonowanie w trybie offline i podpowiada nawigację trasy powrotnej.

Dwuzakresowy pięciosystemowy GNSS

Dokładność pozycjonowania

HUAWEI WATCH GT Runner wspiera 5 głównych systemów nawigacji satelitarnej, co pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne lokalizowanie.

HUAWEI TruSport™

Naukowy program biegowy

HUAWEI WATCH GT Runner kwalifikuje biegaczy na podstawie ich sprawności fizycznej i danych treningowych, aby odróżnić stopień zaawansowania – począwszy od podstawowego, przez zaawansowany aż po profesjonalny. Zgodnie ze wskaźnikiem zdolności biegowych (RAI), który oblicza w oparciu o tętno i tempo, a także obciążeniem treningowym, smartwatch zapewni początkującym biegaczom dane referencyjne i sugestie dotyczące intensywności treningu, a także wskazówki dotyczące regeneracji. Dla biegaczy na poziomie zaawansowanym smartwatch jest w stanie ocenić wyniki treningów oraz skalę zmęczenia. Zapewni również monitorowanie i ocenę techniki biegania oraz porady dla profesjonalnych biegaczy.

Jakim jesteś biegaczem?

Odpowiednie dopasowanie treningu do biegacza to kluczowy element efektywnych ćwiczeń. W oparciu o system HUAWEI TruSportTM HUAWEI WATCH GT Runner określa indywidualne zdolności biegowe.

Zobacz swój progres

Wskaźnik zdolności biegowych HUAWEI dostarcza analizyw oparciu o wielowymiarowe dane: tętno, tempo, dystans oraz częstotliwość. Sprawdzaj swoje osiągnięcia i układaj indywidualne plany treningowe, by Twoje ćwiczenia były jeszcze bardziej efektywne.

Obciążenie treningowe

Aby osiągać swoje cele treningowe musisz ćwiczyć ciężko, ale i mądrze. Dowiedz się, jak długo musisz odpoczywać po treningu i dobierz odpowiednią intensywność dla siebie. Dzięki tygodniowym analizom unikniesz kontuzji i dotrzesz do celu jeszcze szybciej!

Sugestie treningowe

Wskaźnik zdolności biegowych oraz obciążenie treningowe są kluczowymi danymi dzięki którym HUAWEI WATCH GT Runner dostarcza naukowych danych i wskazówek dotyczących ćwiczeń. Sprawdź poziom swojego zmęczenia, czas regeneracji i intensywność treningów, co pozwoli Ci jeszcze lepiej o siebie zadbać.

Inteligentny trener personalny

HUAWEI WATCH GT Runner przygotowuje spersonalizowane plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno, a także odległość i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w 4 etapach – początkujący, zaawansowany, wzmocnienie i redukcja – pozwala to na uzyskanie konkretnych wytycznych do poprawy kondycji.

Twój trening, Twój plan

Twój inteligentny osobisty trener analizuje tygodniowe dane treningowe i automatycznie dostosowuje plan na kolejny tydzień tak, by progres był jeszcze lepszy.

Przewodnik Twojego biegu

Plan treningowy automatycznie synchronizuje się z aplikacją HUAWEI Zdrowie, a asystent głosowy wysyła powiadomienia – byś zawsze miał wszystko pod kontrolą i mógł skupić się na swojej trasie i biegu. Niech bieganie będzie dla Ciebie przyjemnością, nie torturą.

03
Zawsze pod ręką, w każdej chwili

Podziel się swoimi ścieżkami

Udostępniaj swoje trasy treningowe i sprawdź rekomendacje znajomych. HUAWEI WATCH GT Runner obsłuży je w trybie offline, a także podpowie, jak wrócić do domu przebytą trasą.

Nie daj się zaskoczyć

Dzięki wbudowanemu barometrowi otrzymasz powiadomienia o zbliżającym się załamaniu pogody. Funkcja kompas zadba natomiast o to, byś nigdy się nie zgubił.

Twoje zdrowie na pierwszym miejscu

Nieodłączną częścią smartwatchy HUAWEI jest monitoring snu, stresu, cyklu menstruacyjnego, a także pomiar poziomu natlenienia krwi (SpO2). Dzięki tym funkcjom HUAWEI WATCH GT Runner pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o zdrowie.

2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii

HUAWEI WATCH GT Runner wyposażony jest w wytrzymałą baterię, która umożliwia działanie nawet do 2 tygodni bez konieczności ładowania urządzenia. Przy intensywnym użytkowaniu smartwatch wytrzymuje około tygodnia.

1

tydzień

na jednym ładowaniu baterii przy intensywnym użytkowaniu

2

tygodnie

na jednym ładowaniu baterii przy typowym użytkowaniu

Wszystko pod kontrolą

Z poziomu HUAWEI WATCH GT Runner możesz z łatwością odbierać połączenia i sterować muzyką bez względu na to czy puszczasz ją z telefonu, czy z zegarka.

Napędzany HarmonyOS 2.1

Odkryj więcej

Pobieraj aplikacje z HUAWEI AppGallery na swój zegarek i ciesz się jeszcze lepszym doświadczeniem.

Kup HUAWEI WATCH GT Runner