HUAWEI Watch Fit 2
Logo HUAWEI

HUAWEI Watch Fit 2

Ekran HUAWEI
FullView 1.74"

Połączenia głosowe
Bluetooth

Do 10 dni na jednym
ładowaniu baterii1

HUAWEI Watch Fit 2

6 powodów, by wybrać HUAWEI WATCH FIT 2

Patrz i podziwiaj

Ekran AMOLED o przekątnej 1,74 cala z ultrawąskimi ramkami, zapewnia dokładnie to, czego oczekujesz od nowoczesnego smartwatcha. Zyskaj wygodny i przejrzysty podgląd kluczowych informacji i personalizuj wygląd według własnych potrzeb.

Jak na dłoni

HUAWEI WATCH FIT 2 oferuje kreatywne motywy z funkcją Always-On, a za pośrednictwem aplikacji HUAWEI Zdrowie możesz pobrać mnóstwo tarcz i tworzyć swoje własne motywy, które przemawiają do Twojego stylu.

Przesyłaj jednym dotknięciem

Ustaw zdjęcie z telefonu jako tło tarczy, przesyłając je jednym dotknięciem. Spraw, by HUAWEI WATCH FIT 2 był jeszcze bardziej wyjątkowy. Jeszcze bardziej Twój.

Nie przejmuj się ładowaniem

Pełne naładowanie smartwatcha wystarczy na 10 dni standardowego użytkowania lub 7 dni intensywnej eksploatacji. Żyj na pełnym obrotach i nie martw się o zapas energii. W razie potrzeby w ciągu 5 minut doładujesz HUAWEI WATCH FIT 2 na cały dzień!

10 dni

bez ładowania przy typowym użytkowaniu

7 dni

bez ładowania przy intensywnym użytkowaniu

Bądź mobilny, bądź w kontakcie

HUAWEI WATCH FIT 2 to nie tylko zegarek. To Twoje prawdziwe centrum komunikacji, z obsługą połączeń głosowych Bluetooth, szybkimi odpowiedziami na wiadomości i funkcją importowania listy kontaktów. Odbieraj, odpowiadaj lub odrzucaj - wszystko w Twoich rękach!

Asystent pod ręką

Przesuń palcem w prawo, aby przejść do ekranu Asystenta HUAWEI z informacjami o pogodzie lub odtwarzanej muzyce. Z poziomu ekranu możesz również aktywować asystenta głosowego, aby korzystać ze smartwatcha jeszcze wygodniej.

Nie pomiń żadnej informacji

HUAWEI WATCH FIT 2 to niezastąpione wsparcie Twojego mobilnego życia. Otrzymuj przypomnienia i powiadomienia z kalendarza i synchronizuj wiadomości oraz pocztę ze smartfona.

Na każde Twe życzenie

Po prostu powiedz, czego potrzebujesz, a zegarek zajmie się resztą, od ustawienia alarmu, po sprawdzenie pogody lub zrobienie zdjęcia! Aby rozpocząć obsługę bez użycia rąk, przesuń palcem w prawo i na ekranie Asystenta HUAWEI i naciśnij przycisk obsługi głosowej lub naciśnij i przytrzymaj przycisk Home przez 1 s.

Słuchaj bez ogarniczeń

HUAWEI WATCH FIT 2 obsługuje odtwarzanie muzyki z wewnętrznej pamięci. Zsynchronizuj listy odtwarzania ze smartfonem i daj się ponieść ulubionym dźwiękom podczas treningów, bez zbędnego obciążenia!

Twój ruch

Uatrakcyjnij swój trening dzięki dedykowanym animacjom z instrukcjami ćwiczeń. Dzięki rozgrzewce ze wskazówkami głosowymi dla 7 najpopularniejszych treningów, w tym biegania, jazdy na rowerze czy pływania, odpowiednio przygotujesz ciało do sportowych wyzwań.

Rozgrzewka przed bieganiem

Rozgrzej się przed startem, aby przygotować się do wysiłku i zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Pomiary w czasie rzeczywistym

Smartwatch na bieżąco monitoruje tętno i informuje alertami dźwiękowymi o przekroczeniu jego pożądanego zakresu. Dane treningowe (dystans, tempo, tętno i inne) są odczytywane na głos co kilometr. Twój biegowy asystent jest pod ręką przez cały trening, aż do mety.

Rozciąganie po bieganiu

Postępuj zgodnie z animowanymi wskazówkami po bieganiu, aby rozciągnąć i rozluźnić mięśnie, zmaksymalizować wydajność treningu i zoptymalizować czas regeneracji.

Zasiedziałeś się?
Wstawaj!

HUAWEI WATCH FIT 2 może monitorować Twoją aktywność przez określony czas i zachęcać do wykonania prostych ćwiczeń, które pomogą Ci się rozciągnąć, jeśli siedzisz zbyt długo.

Przyjaciel biegacza

HUAWEI WATCH FIT 2 umożliwia korzystanie ze spersonalizowanych planów treningowych na podstawie danych biegowych w aplikacji HUAWEI Zdrowie. Monitoruj swoje osiągnięcia i postępy, aby Twoje ćwiczenia były jeszcze bardziej efektywne.

Odnajdź się w każdej sytuacji

Dzięki obsłudze systemów satelitarnych GPS, Beidou, GLONASS, Galileo i QZSS oraz lepszej odporności na zakłócenia, smartwatch precyzyjnie śledzi trasę Twoich treningów. Nowa funkcja importu i eksportu umożliwia błyskawiczne dzielenie się ze znajomymi najciekawszymi trasami.

97 trybów treningowych

Sport niejedno ma imię, a dzięki obsłudze blisko 100 trybów treningowych z pewnością znajdziesz odpowiadającą Ci aktywność. Daj się porwać ruchowi, z precyzyjnym monitorowaniem kluczowych parametrów.

Twój asystent zdrowia

Smartwatch wyposażono w zaawansowane czujniki i inteligentne algorytmy, umożliwiające pomiar natlenienia krwi SpO2, tętna, analizę snu i wykrywanie stresu.

Zadbaj o to, co najważniejsze

HUAWEI WATCH FIT 2 pomoże Ci zatroszczyć się o ciało i samopoczucie. Wskaże optymalną porę snu i pobudki, przypomni o nawodnieniu, aktywnościach sportowych oraz innych ważnych dla Ciebie zadaniach i wydarzeniach, które możesz skonfigurować w aplikacji HUAWEI Zdrowie.

Dokładny pomiar tętna

HUAWEI WATCH FIT 2 stale monitoruje Twoje tętno, niezależnie od tego, czy siedzisz, leżysz, czy jesteś w ruchu. Zegarek wysyła alerty, gdy tylko wykryje, że tętno spoczynkowe jest zbyt wysokie lub zbyt niskie. Weź swoje zdrowie do serca.

Automatyczne monitorowanie SpO2

Poziom natlenienia krwi SpO2 jest kluczowym wskaźnikiem, który zapewnia wgląd w zdrowie układu oddechowego, metabolicznego i krążenia. Zegarek jest wyposażony w precyzyjny czujnik, który stale monitoruje SpO2 i wysyła powiadomienia, gdy jego poziom jest zbyt niski.

Monitorowanie cyklu menstruacyjnego

Smartwatch jest wyposażony w funkcję kalendarza cyklu menstruacyjnego. Dzięki inteligentnym powiadomieniom będziesz lepiej przygotowana i jeszcze bardziej świadoma swojego ciała.

Słodkich snów

Algorytm HUAWEI TruSleep™ 2.0 pracuje w dzień i w nocy, monitorując Twój odpoczynek. Może on nie tylko zidentyfikować sześć typowych problemów ze snem, ale również dostarczyć ponad 200 wskazówek na podstawie zarejestrowanych danych. Niezależnie od tego, czy ucinasz sobie półgodzinną popołudniową drzemkę czy śpisz całą noc, jesteś w dobrych rękach.

Stres pod kontrolą

Algorytm HUAWEI TruRelax™ śledzi Twój poziom stresu w ciągu dnia i podpowie uspokajające ćwiczenia oddechowe, kiedy wykryje, że napięcie bierze górę.