Kup HUAWEI P50 Pro, a za 1 zł otrzymasz HUAWEI FreeBuds 4

Rewolucyjna optyka Huawei XD

Realistyczne odwzorowanie barw True-Chroma

0,5x - 100x Ultimate Zoom

System aparatów Dual-Matrix

Wyświetlacz True-Chroma 120 Hz

Superszybkie ładowanie przewodowe 66 W oraz bezprzewodowe 55 W

Jak Yin i Yang

Dwa okrągłe moduły fotograficzne Dual-Matrix harmonijnie łączą minimalistyczne wzornictwo z najnowocześniejszą technologią. Nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Czerń i złoto – luksusowy minimalizm

Wdzięcznie lekki

Oferując duży ekran i pojemną baterię w kompaktowej obudowie, HUAWEI P50 Pro jest lżejszy od swojego poprzednika i jeszcze lepiej leży w dłoni.

Świat pełen kolorów
w Twoich rękach

Ekran OLED 6,6" został indywidualnie dostrojony, aby stać się Twoim oknem na świat pełnym żywych, idealnie nasyconych kolorów. Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i próbkowania dotykowego 300 Hz przekłada się na ultrapłynne doznania wizualne.

Profesjonalne odwzorowanie kolorów

Wyświetlacz True-Chroma obsługuje bogatą paletę barw DCI-P3 i wyświetla 1,07 miliarda kolorów.

Bez opóźnień

Odświeżanie ekranu z częstotliwością do 120 Hz i próbkowanie dotyku z częstotliwością do 300 Hz zapewnia płynną obsługę i krótki czas reakcji.

Komfort dla Twoich oczu

Zaawansowana kontrola przyciemniania PWM 1440 Hz pozwala ograniczyć zmęczenie oczu, zwłaszcza podczas korzystania z ekranu w ciemności.

Twarda sztuka

HUAWEI P50 Pro z klasą szczelności IP68 zapewnia bardzo dobrą ochronę przed wodą i pyłem, aby towarzyszyć Ci w największych wyzwaniach.

System aparatów Dual-Matrix

Optyka HUAWEI XD w połączeniu z udoskonalonym procesorem obrazu HUAWEI XD Fusion Pro pozwala rejestrować krystalicznie czyste ujęcia z niezwykłym odwzorowaniem szczegółów. Moduł głównego aparatu zachwyci Cię bogactwem prawdziwych kolorów, a moduł SuperZoom zabierze Cię jeszcze bliżej tego, co najważniejsze.

Moc drzemie się w środku

Piekielnie szybki, przyjemnie chłodny

Flagowy chipset 5 nm zapewnia doskonałą wydajność przetwarzania danych, imponującą wielozadaniowość i błyskawiczny czas reakcji. Układ chłodzenia wykorzystujący grafen szybko rozprasza ciepło, nawet pod dużym obciążeniem.

Pełne brzmienie

Zanurz się w bogactwie dźwięku płynącego z dwóch głośników stereo. HUAWEI Histen dostosowuje efekty do różnych scenariuszy użytkowania, dzięki czemu jesteś zawsze otoczony najlepszym brzmieniem, niezależnie od tego, czy grasz online czy oglądasz filmy.

Najmocniejsze ogniwo

Dzięki pojemnej baterii 4360 mAh możesz obejrzeć jeszcze więcej filmów, zagrać w więcej gier i cieszyć się jeszcze dłuższymi rozmowami z najbliższymi.

Wybierz co Cię interesuje:

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.