• Order

Poznaj piękny, składany smartfon nowej generacji od HUAWEI. Otwórz się na wciągające doznania na dużym ekranie i innowacyjne funkcje w trybie złożonym. Oto HUAWEI P50 Pocket.

P50 pocket

Idealne połączenie
technologii i sztuki

Spektakularna biel lśni niczym diament dzięki szklanej powłoce obudowy. Elegancka, przyjemna w dotyku faktura wykończenia podkreśla artystyczny kunszt tego zjawiskowego urządzenia.

Balans stylu i wydajności

P50 pocket

Wielowymiarowy talent

U podstaw koncepcji HUAWEI P50 Pocket leżało stworzenie lekkiego, kompaktowego smartfona, który można złożyć na pół. Dzięki mechanizmowi składania nowej generacji i innowacyjnym materiałom, po zamknięciu urządzenie jest praktycznie o połowę mniejsze, ale nadal wyjątkowo funkcjonalne.

To trzeba zobaczyć

P50 pocket

Ekran 6,9" o kinowych proporcjach 21:9 zapewni wciągające wrażenia wizualne, a częstotliwość odświeżania 120 Hz dostarczy jeszcze więcej przyjemności z gier mobilnych. Szeroka gama barw P3 obejmuje ponad 1 miliard kolorów, a specjalna nanopowłoka pokrywająca ekran eliminuje niepożądane odblaski. Sterowanie przyciemnianiem PWM o wysokiej częstotliwości 1440 Hz zapewnia komfort korzystania ze smartfona po zmroku.

Odkrywaj świat na nowo

System trzech aparatów z rewolucyjną optyką HUAWEI XD i procesorem obrazu True-Chroma pozwala zarejestrować jeszcze więcej światła i uchwycić bogactwo naturalnych detali i świetnie odwzorowanych kolorów. Twórz niezwykłe ujęcia w każdych warunkach.

Profesjonalny portret

Uwiecznij tekstury i szczegóły jak nigdy dotąd. Z modułem fotograficznym Ultra Spectrum podkreślisz autentyczne piękno, naturalny odcień skóry i najsubtelniejsze akcenty makijażu.

Pokaż, co potrafi kolor. Procesor obrazu True-Chroma umożliwia wyświetlanie realistycznych barw, z uwzględnieniem najdrobniejszych subtelności w odcieniach i nasyceniu.

Bliżej nie trzeba. Fotografuj najdrobniejsze szczegóły w trybie makro z odległości nawet 2,5 cm. Im mniejszy obiekt, tym większa niespodzianka.

Uwolnij światło z cienia. Uchwyć piękne kadry nawet przy ograniczonym oświetleniu, zachowując ostre, wyraziste detale.

Szersza perspektywa. Ultraszerokokątny obiektyw o kącie widzenia 120° obejmie jeszcze więcej osób i krajobrazu.

Ujawnij sekrety światła. Dzięki Ultra Spectrum Fluorescence Photography możemy zaobserwować treści i szczegóły niewidoczne dla ludzkiego oka i odkrywać wzory, które wcześniej były ukryte.

Selfie bez
kompromisów

Dotknij okrągłego ekranu na tylnej obudowie, aby aktywować tryb selfie. W HUAWEI P50 Pocket wygodnie wykonasz autoportret przy użyciu głównego aparatu, co umożliwi zrobienie lepszych, bardziej klimatycznych ujęć.

Podgląd na okrągło

Bądź na bieżąco

Sprawdzaj powiadomienia, odbieraj połączenia, steruj muzyką i rób szybkie selfie dzięki widżetom na ekranie okładkowym. Błyskawiczny dostęp do podstawowych funkcji zapewnia wygodną obsługę na zupełnie nowym poziomie.

Artystyczny spektakl

Animowane motywy płynnie adaptują się do trybu złożonego i rozłożonego. Dostosuj szatę graficzną do swojego stylu lub nastroju.

Zadbaj o zdrowie i urodę

Wykrywanie ochrony przeciwsłonecznej. Funkcja wykrywania ochrony przeciwsłonecznej pomaga sprawdzić, czy skóra Twojej twarzy została dokładnie pokryta kremem z filtrem.

Mniejszy może więcej

Nic Cię nie zatrzyma. Bateria o pojemności 4000 mAh sprosta nawet najbardziej intensywnym scenariuszom użytkowania. W razie potrzeby, dzięki technologii ładowania HUAWEI SuperCharge o mocy 40 W szybko uzupełnisz zapasy energii.

Twoja prywatność
jest bezcenna

HUAWEI P50 Pocket wyposażony jest w tryb superprywatności. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo po złożeniu urządzenia, smartfon automatycznie wyłącza kamery, mikrofon i lokalizację, a następnie włącza je ponownie po rozłożeniu.

Bezpieczny dostęp

Hasła odchodzą do przeszłości. Dzięki funkcji Face Unlock oraz czytnikowi linii papilarnych wystarczy jedno spojrzenie lub jedno dotknięcie, aby odblokować HUAWEI P50 Pocket, niezależnie od tego, czy jest złożony, czy rozłożony.

Face Unlock

Czytnik linii papilarnych na bocznej krawędzi