Głośnik Sound Joy za 1 zł w zestawie z HUAWEI MatePad D 16

Głośnik Sound Joy za 1zł w zestawie z HUAWEI MatePad D 16

16" ekran HUAWEI FullView z certyfikatem ochrony wzroku
Procesor Inter® Core™ 12. generacji z serii H

6 powodów, by kupić

Więcej miejsca

16-calowy HUAWEI MateBook D 16 zachwyci Cię dużą powierzchnią ekranu o proporcjach 16:10. Rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli zapewnia większą przestrzeń roboczą w pionie, dzięki czemu laptop jest idealnym kompanem do pracy w aplikacjach biurowych, czy edycji tekstu i obrazu.

Certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający ograniczenie emisji niebieskiego światła (rozwiązanie sprzętowe)

Filtruje niebieskie światło, wyświetla żywe kolory

Eliminacja migotania

Jeszcze większy komfort

100% sRGB

Pokrycie przestrzeni barw

Lekka, smukła konstrukcja

W HUAWEI MateBook D 16 wyposażono w 16-calowy ekran w obudowie stosowanej do 15,6-calowych laptopów. Jest lżejszy od większości 16-calowych laptopów. Waży zaledwie 1,7 kg i w najgrubszej części obudowy osiąga 18,4 mm.

Wysokowydajny procesor nowej generacji

MateBook D 16 został wyposażony w nowoczesne procesory - Intel® Core™ 12. generacji serii H z układem graficznym Intel® Iris® Xe. Zastosowana w nich architektura zapewnia największą wydajność w typowych zastosowaniach domowych, biurowych lub mobilnych.

W procesorach Intel® Core™ i7 12. generacji serii H na architekturę składa się 14 rdzeni. W porównaniu z procesorem poprzedniej generacji liczba rdzeni została zwiększona 3,5 razy.

Zwiększona wydajność procesora wielordzeniowego

97,3%

Zwiększona wydajność pojedynczego rdzenia procesora

20%

Pierwszy laptop Huawei z klawiaturą numeryczną

HUAWEI MateBook D 16 jest wyposażony w fizyczną klawiaturę numeryczną i 4 klawisze skrótów, które zapewniają wygodę i wysoką wydajność wprowadzania danych i pracy. Klawiatura jest również podświetlana, aby ułatwić komfortową pracę w każdych warunkach.

Komfortowe pisanie

Słowa mają moc - uwolnij ją z niewiarygodną precyzją. Skok klawiszy na poziomie 1,5 mm umożliwia wygodne i naturalne pisanie, niezależnie od pory dnia i nocy. Trzystopniowe podświetlenie może aktywować się automatycznie w ciemności.

Nowa jakość wideokonferencji

Zastosowana w laptopie kamera 1080p AI wyniesie jakość Twoich wideokonferencji na zupełnie nowy poziom. Z HUAWEI MateBook D 16 masz możliwość prowadzenia wideokonferencji w trzech trybach pracy kamery:

Wirtualne tło – chroń swoją prywatność i ukryj tło podczas wideokonferencji.

Regulacja spojrzenia – Dostosuj obraz tak, aby podczas rozmowy wyglądało na to, że patrzysz w aparat, a nie na ekran laptopa.

Automatyczne wyśrodkowanie – dostosuj pozycje osób w kadrze.

Szersze spojrzenie

Dzięki kamerze o rozdzielczości 1080p oraz wykorzystaniu AI, HUAWEI MateBook D 16 zapewnia wysoką jakość wideokonferencji. W połączeniu z funkcjami HUAWEI Smart Conference możesz łatwo przeprowadzić spotkanie wideo w każdych warunkach.

Inteligentna redukcja szumów

Teraz możesz zorganizować wideokonferencję wszędzie bez obaw o jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu 4 mikrofonów, inteligentnej redukcji szumów i funkcji Personal Voice Enhancement głos Twoich rozmówców zostanie wzmocniony, a zakłócenia w tle zredukowane.

HUAWEI Metaline Antena

HUAWEI MateBook D 16 to pierwszy laptop, w którym zastosowano technologię Huawei Metaline Antena. Zwiększa ona wydajność konwersji sygnału o 56%, poprawiając stabilność i szybkość sieci w warunkach słabego sygnału, takich jak transmisja na duże odległości czy penetracja wielu ścian. Umożliwia ona szybszą i bardziej stabilną łączność, a jej wydajność jest większa o 56%. Swobodnie pobieraj duże pliki, prowadź spotkania online i transmituj na żywo w jakości HD, bez obaw o jakość sygnału Wi-Fi.

56%

Większa efektywność konwersji

55%

Większa prędkość pobierania w warunkach słabego sygnału

Podręczna ładowarka

Najnowszy laptop Huawei wyposażony jest w poręczną ładowarkę USB-C o mocy 65 W. Jest ona aż 30% mniejsza od poprzednich, osiągając wielkość niemalże karty kredytowej. Dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy 15 minut, abyś mógł korzystać ze swojego MateBook’a przez kolejne 2 godziny.

Moc ładowania

65 W

Pojemność baterii

60 Wh

Uniwersalne złącza

HUAWEI MateBook D 16 został wyposażony w uniwersalny wybór portów – dwa USB-C, dwa USB-A, HDMI oraz audio-jack 3,5 mm. Nie musisz już więcej martwić się o przejściówki. Do swojego laptopa z łatwością podłączysz słuchawki, jednocześnie z innymi urządzeniami.

Super Device - połącz urządzenia w jeden ekosystem

Super Device to innowacyjna technologia, która sprawia, że możesz połączyć Twoje urządzenia w jeden wydajny ekosystem z potężnymi zasobami i możliwościami. Połącz laptopa z innymi urządzeniami i ciesz się nową jakością obsługi.

Współpraca między urządzeniami

Przesyłaj pliki między urządzeniami

Przesyłaj pliki między laptopem a podłączonym urządzeniem w mgnieniu oka.

Wyszukuj pliki między urządzeniami

Wyszukaj pliki między wszystkimi podłączonymi urządzeniami.

Łączność bezprzewodowa

Obrazy z laptopa mogą być wyświetlane bezprzewodowo na monitorach HUAWEI.

Błyskawiczne parowanie

Wyszukaj urządzenia w pobliżu

Umieść urządzenie, takie jak słuchawki, mysz czy klawiatura, w bliskiej odległości od MateBooka, zatwierdź parowanie na wyskakującym oknie i uzyskaj natychmiastowe połączenie!

Jakość potwierdzona w testach

Poddaliśmy HUAWEI MateBook D 16 licznym testom jakości i symulacjom różnych warunków, aby zapewnić długoterminową i stabilną wydajność bez względu na to, z czym przyjdzie mu się zmierzyć.