Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla Elastyczna 3 z 3

przez 2 miesiące
3 pakiety w cenie
abonamentu

następnie 10zł/mc
za wszystkie
3 pakiety

bezpłatny
transfer
danych

bez
reklam

Masz dostęp do wszystkich 3 poniższych pakietów

Ipla Sport

  • 9 kanałów TV: Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport 1, Extreme i inne

  • sport na żywo i w HD, PlusLiga, piłkarski Puchar Polski, Puchar Świata w skokach narciarskich

Ipla Filmy i Seriale

  • 22 kanały TV: Kino TV, AXN, TNT, Kino Polska, Sundance, FilmBox Premium, Paramount Channel HD, Comedy Central Family, BBC HD i inne

  • filmy, seriale polskie i zagraniczne

Ipla Dzieci

  • 11 kanałów TV: Disney Channel, Disney Junor, Nick Junior, Cartoon Network HD, Boomerang, Nickelodeon i inne

  • bajki i programy edukacyjne - od maluchów po nastolatki

Comedy Club

Polski stand-up ma się coraz lepiej, a najlepszym tego przykładem jest „Comedy Club"! W każdym sezonie programu występują zarówno weterani „one man show", jak i młodzi komicy chcący zaprezentować się widzom Comedy Central.

Oglądaj

Przyjaciele

Jeden z najpopularniejszych seriali w historii, koncentrujący się na życiu szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień.

Oglądaj

Teoria Wielkiego Podrywu

Serial opowiada o przygodach dwóch geniuszy i ich przyjaciół. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach. Wszystko zmienia się, kiedy w ich życiu pojawia się Penny, piękna kelnerka marząca o karierze aktorskiej. Ta przyjaźń zupełnie odmieni życie naukowców.

Oglądaj
Comedy Club
Przyjaciele
Teoria Wielkiego Podrywu

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Jeśli posiadasz usługę IPLA 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

W przypadku ofert głosowych bezpłatny transfer danych wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix.

W jaki sposób mogę aktywować usługę IPLA 3 z 3

Usługa jest przypisana do Twojego numeru telefonu wraz z zawarciem lub przedłużeniem umowy w Plus. Jeśli więc w Twojej taryfie usługa jest dostępna to zaloguj się do IPLA i w STREFIE PLUSA i dodaj swój numer telefonu. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać w celu weryfikacji telefonu.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy