Przedsprzedaż HUAWEI Nova

Kup Huawei Nova 9 lub Huawei Nova 8i a inteligentną opaskę Huawei Band 6 otrzymasz za 1 zł.

Wybierz model:

HUAWEI nova 9 HUAWEI nova 8i

6 ATUTÓW HUAWEI nova 9

Zabłyśnij niepowtarzalnym stylem

Weź do ręki HUAWEI nova 9 i podziwiaj ultrasmukłą, lekką, 175-gramową konstrukcję z eleganckim dwuwarstwowym wykończeniem. Spójrz na unikalny, pierścieniowy design modułu fotograficznego i zainspiruj się nieskończonymi możliwościami.

Kolorowe nasycenie

Szeroka paleta barw DCI-P3

10,7

mld kolorów

Ekran HUAWEI nova 9 wyświetla ponad miliard żywych, naturalnie pięknych kolorów, z imponującym odwzorowaniem kinowej palety barw DCI-P3 (Δ E < 1). Obsługa standardu HDR10 zapewni odpowiednio wysoki kontrast, a specjalny tryb ochrony oczu pomoże zadbać o Twój wzrok.

Aparat główny

Aparat Ultra Vision 50 MP

HUAWEI nova 9 ucieleśnia nową wizję w fotografii dzięki aparatowi Ultra Vision 50 MP. Duża matryca z filtrem w układzie RYYB rejestruje o 40% więcej światła. Technologia HUAWEI XD Fusion pomaga szybko przetwarzać ogromne ilości informacji i zwiększa szczegółowość na poziomie każdego piksela, również w fotografii nocnej.

Bateria

Niekończąca się moc rozrywki

Dzięki HUAWEI SuperCharge 66W ładowanie do pełna zajmie zaledwie 38 minut. Kiedy czas goni bardziej niż zwykle, wystarczy 18 minut, by naładować HUAWEI nova 9 do 60%. To smartfon, który zawsze dotrzyma Ci kroku.

Pojemna bateria o pojemności 4300 mAh w połączeniu z systemem optymalizacji energii zapewnia imponującą żywotność. Teraz możesz jeszcze dłużej cieszyć się ulubionymi filmami, muzyką i grami.

Życie
w trybie smart

Przejmij kontrolę

Przesuń palcem, aby otworzyć panel sterowania i uzyskać dostęp do ustawień wyświetlania, Wi-Fi, Bluetooth i głośności. Aktywuj inteligentną współpracę z innymi urządzeniami dzięki funkcji Device +. Wygodnie edytuj pliki ze smartfona bezpośrednio na laptopie lub wykonuj połączenia głosowe z ekranu tabletu.

Pliki pod ręką

Dzięki nowemu systemowi plików możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do dokumentów lub zdjęć z telefonu za pośrednictwem laptopa. Otwieraj, przeglądaj i edytuj, a wszystko to bezprzewodowo.

Bądź blisko

Wykorzystaj potencjał wideorozmów MeeTime. Łącz się z telefonami, tabletami i smartwatchami HUAWEI, aby usłyszeć i zobaczyć bliskich w jakości HD. Pozostań w kontakcie, gdziekolwiek jesteś.

Wybierz co Cię interesuje:

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.