• Order
HUAWEI FreeBuds 2 Pro
Logo HUAWEI

HUAWEI FreeBuds Pro 2

HUAWEI FreeBuds 2 Pro

6 powodów, by wybrać HUAWEI FreeBuds Pro 2

Hi-Res Dual Sound System

Akustyczna rewolucja

Załóż HUAWEI FreeBuds Pro 2 i zanurz się w bogatej kaskadzie dźwięków, akcentów i szczegółów, które znacznie przekraczają ludzki zakres słyszalnych częstotliwości - od 14 Hz aż do 48 kHz. Rozkoszuj się soczystymi tonami wysokimi, tętniącym basem i wszystkim tym, co pomiędzy.

Triple Adaptive EQ

Koncertowa precyzja

HUAWEI FreeBuds Pro 2 umożliwia optymalizację dźwięku w czasie rzeczywistym. Inteligentny korektor dostosowuje charakterystykę sygnału do aktualnego poziomu głośności, indywidualnej struktury przewodu słuchowego i sposobu noszenia słuchawek.

Efekty dźwiękowe

Stworzony we współpracy z Devialet

HUAWEI FreeBuds Pro 2 pozwalają wydobyć wszystkie tekstury i barwy kryjące się w utworze muzycznym, z potężnym basem i zniewalającą przejrzystością dźwięku. Bogactwo doznań akustycznych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających melomanów.

Kodek LDAC

Usłysz wszystko

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 2 obsługują kodek LDAC i posiadają certyfikat HWA oraz Hi-Res Wireless. Szybka transmisja do 990 kb/s umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku o bardzo wysokiej jakości.

3 mikrofony ANC

Aktywna redukcja szumów

Przełomowy system ANC z trzema bardzo czułymi mikrofonami umożliwia redukcję szumów do 47 dB, czyli aż o 15% więcej niż poprzedni model.

Inteligentna, dynamiczna redukcja szumów

Aktywna redukcja szumów

Inteligentnie rozpoznając dźwięki otoczenia, HUAWEI FreeBuds Pro 2 odpowiednio przełączają tryb redukcji szumów, aby zapewnić optymalne doznania dźwiękowe.

Tryb najwyższy

Tryb ogólny

Tryb komfortowy

Z myślą o Twojej wygodzie

Ergonomiczny design zapewnia odpowiednie dopasowanie, a miękkie, silikonowe wkładki douszne są przyjemne dla skóry i zwiększają komfort użytkowania.

Styl, który przemówi za Ciebie

HUAWEI FreeBuds Pro 2 dostępne są w trzech kolorach: metalicznym niebieskim, srebrnym lub białym. Wybierz wersję, która najlepiej komponuje się z Twoim stylem.

Łączność z dwoma urządzeniami

Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Android, iOS czy Windows, HUAWEI FreeBuds Pro 2 możesz połączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie i przełączać między nimi w razie potrzeby. Kiedy otworzysz etui ładujące w pobliżu laptopa, smartfona lub tabletu HUAWEI, na ekranie automatycznie pojawi się okienko parowania ułatwiające szybkie połączenie.

Odporność na codzień

Wysoka klasa szczelności

Dzięki klasie szczelności IP54 nie musisz martwić się o słuchawki w złą pogodę.

Ultraniskie opóźnienie

Bądź w centrum mobilnej rozgrywki i ciesz się doskonałą synchronizacją dźwięku i obrazu.

Music Always On

HUAWEI FreeBuds Pro 2 z etui zapewnią do 30 godzin słuchania, a dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego możesz doładować słuchawki za pomocą smartfona lub tabletu.

Intuicyjna obsługa

Steruj muzyką i trybami redukcji szumów za pomocą gestów.