Samsung Galaxy Z Fold3

Kup Galaxy Z Fold3 5G
i zyskaj 250 zł zwrotu na konto.

KUP WIĘCEJ

Jak skorzystać z promocji?

KROK 1

Kup Galaxy Z Fold3 5G objęty promocją w dniach 07.02-20.02.2022r.

KROK 2

Aktywuj swoje urządzenie z aktywną polską kartą SIM do 23.02.2022 r. Następnie zaloguj się do aplikacji Samsung Members na swoim nowym smartfonie i kliknij w banner promocyjny

KROK 3

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 27.02.2022 r. Załącz dowód zakupu oraz wpisz numer konta bankowego.

KROK 4

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, do 21 dni kalendarzowych zostanie wykonany przelew na konto wskazane w formularzu.*

Poznaj Galaxy Z Fold3 5G

Samsung Galaxy Fold3 5G

DESIGN

Innowacyjny, najwyższej jakości design i perfekcja wykonania

Ultranowoczesny i zachwycający wygląd połączony z najwyższą jakością wykonania. Pierwszy wodoodporny składany smartfon Galaxy*, ze wzmocnioną obudową Armor Aluminium oraz wytrzymałym szkłem Gorilla Glass® Victus™ z przodu i z tyłu urządzenia**.

Samsung Galaxy Fold3 5G
Samsung Galaxy Fold3 5G

DOŚWIADCZENIE

Porywająca rozrywka

Ekran główny ma aż 7,6 cala*. Został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X z superszybkim odświeżaniem 120 Hz**, zapewniając niesamowicie płynne wyświetlanie grafik i fantastyczne kolory. Spełnienie marzeń dla miłośników filmów, seriali i gier!

WYGODA

Komfortowe użytkowanie jedną ręką

Złożony smartfon ma kompaktowy rozmiar wygodnie leżący w dłoni i bez trudu mieszczący się w kieszeni czy torebce. Ekran zewnętrzny ma przekątną 6,2 cala co sprawia, że obsługuje się go niezwykle wygodnie i można wykonać na nim efektywnie każde zadanie. Jeszcze większą przestrzeń roboczą zapewnia ekran główny, pozwalając otwierać równocześnie kilka aplikacji oraz oferując doświadczenia z pracy, oglądania filmów i grania jak na tablecie. Skorzystaj także z rysika S Pen Fold Edition, by dodawać odręczne notatki, rysunki i w prosty sposób tłumaczyć teksty*.

Samsung Galaxy Fold3 5G

Wybierz co Cię interesuje:

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e-fakturę.