Bezpieczna Zima z GOPR

"Bezpieczna Zima z GOPR" już po raz 6 odwiedzi najpopularniejsze narciarskie kurorty w Polsce.
Partnerami/Sponsorami akcji są Plus, Cyfrowy Polsat oraz PZU.

Akcja ma na celu popularyzację zasad bezpieczeństwa wśród narciarzy i snowboardzistów na stokach oraz zwiększenie świadomości zagrożeń czyhających na turystów, a także naukę zasad bezpieczeństwa w górach.

Weź udział w akcji "Bezpieczna Zima z GOPR 2017", podczas której uśmiech, radość i zabawa, a przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO będą nieodłącznymi elementami organizowanych wydarzeń.

Podczas imprez nie zabraknie pokazów ratowniczych, nauki udzielania pierwszej pomocy oraz nauki jak bezpiecznie wypoczywać. Nie zabraknie też dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji, konkursów z nagrodami i gorącej czekolady!

W strefach Sponsorów czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, młodzieży jak i dorosłych.

Chętni mogą wziąć udział w zawodach narciarskich, skorzystać z wiedzy i pomocy instruktorów w szkółkach dla początkujących, skorzystać z symulatora jazdy na nartach oraz uczestniczyć w zabawach na śniegu i atrakcji przygotowanych w strefach sponsorów.

Odwiedź nas

Pobierz rozkład jazdy miasteczka

Zobacz nas na
Polsat News

Nie możesz nas odwiedzić, ale zawsze możesz nas zobaczyć, ponieważ stacja Polsat News, w każdą sobotę i niedzielę, będzie z wyżej wymienionych miejsc nadawać na żywo pasmo poranne "Nowy Dzień z Polsat News".

Poranki poprowadzi zespół redakcyjny Polsat News w składzie: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Milena Rostkowska-Galant, Mariusz Abramowicz, Michał Giersz oraz Marek Horczyczak. Prowadzący pojawią się na antenie również w kilku wejściach na żywo w ciągu dnia.

Zobacz spoty promocyjne Bezpieczna zima z GOPR

Numer ratunkowy w górach - 601 100 300

Idziesz w góry? Pobierz darmową aplikację Ratunek.
Aplikacja Ratunek połączy Cię z ratownikiem górskim i wyśle im Twoją lokalizację.
Więcej informacji na: www.ratunek.eu

Dowiedz się więcej

Przyjdź, sprawdź i odbierz kupon na Specjalną ofertę dla uczestników Bezpiecznej Zimy z GOPR

2 X WIĘCEJ
INTERNETU LTE PLUS

100 GB 50 GB

Kod możesz zrealizować na stronie www.plus.pl/zima do dnia 31.03.2017 (włącznie).Szczegóły w Regulaminie Promocji „Ja+ Internet LTE 2 x więcej GB"- pobierz regulamin.