Rekomendacje

Wysoka jakość usług oraz profesjonalne standardy obsługi klienta sprawiły, że zaufało nam tysiące firm z sektora B2B, zarówno dużych koncernów, liderów swoich branż, jak i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować.

PISF
Polski Instytut Sztuki Filmowej z siedzibą w 00-071 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23 rekomenduje firmę Polkomtel Sp. z o.o. jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie.

Dotychczas wspólnie realizowane projekty wpłynęły na efektywności działań, obniżenie kosztów oraz poprawę wzajemnych realizacji biznesowych.

Zastępca Dyrektora Instytutu Jerzy Bart
Więcej
grupa progres
Z firmą Polkomtel Sp. z o.o. mamy przyjemność współpracować od trzynastu lat w zakresie świadczenia usług operatora sieci komórkowej. Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych usług w/w Firmie.

Podstawą współpracy z firmą Polkomtel Sp. z o.o., jak również z naszymi opiekunem, jest przede wszystkim profesjonalizm oraz fachowe podejściem do naszych potrzeb. Wieloletnia współpraca z firmą Polkomtel Sp. z o.o. przebiega bez zarzutów, wyróżnia ją niezawodność oraz rzetelność w realizacji założonych działań. Z związku z powyższym rekomendujemy firmę Polkomtel Sp. z o.o. jako solidnego i godnego polecenia partnera, który stawia na jakość oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Kierownik ds. Administracji Jarosław Masłowski
Więcej
grupa dsf
Firma Polkomtel Sp. z o.o. , operator sieci komórkowej oraz dostępu do szybkiego Internetu LTE, świadczy na rzecz GRUPY DSF Sp. z o.o. usługi transmisji danych, połączeń komórkowych oraz stacjonarnych.

Polkomtel Sp. z o.o. wypełnia rzetelnie i terminowo wszelkie zobowiązania wynikające z umów. Usługi świadczone przez operatora spełniają wszelkie standardy, a osoby dedykowane do współpracy z GRUPĄ DSF Sp. z o.o. zapewniają wysoki poziom obsługi.


Prezes Zarządu Sławomir Duda
Więcej
Janas
Z całą odpowiedzialnością możemy zarekomendować firmę Polkomtel Sp. z o.o. jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie.

Wszystkie dotychczasowe wspólne projekty realizowane w naszej firmie, pozwalały na
poprawnie efektywności działań, obniżenie kosztów oraz poprawę wzajemnych relacji biznesowych.

Właściciel Jakub Janas
Więcej
Marka
Dotychczasowe doświadczenia we współpracy z Polkomtel Sp. z o.o. pozwalają zarekomendować tę firmę jako solidnego i odpowiedzialnego dostawcę usług transmisji danych i połączeń komórkowych.

Prezes Zarządu Jarosław Konopka
Więcej
money gram
Polkomtel Sp. z o.o. wypełnia rzetelnie i terminowo wszelkie zobowiązania wynikające z umów. Usługi świadczone przez operatora spełniają wszelkie standardy, a osoby dedykowane od współpracy z Moneygram Payment System Poland Sp. z o.o. zapewniają wysoki poziom obsługi.


Prezes Zarządu Spółki Andrzej Wilk
Więcej
grupa zasada
Polkomtel dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu, rzetelnie i terminowo wypełnia wszelkie zobowiązania wynikające z zawartej umowy o współpracy, usługi świadczone przez operatorów spełniają wszelkie standardy i zapewniają wysoki poziom obsługi.

Działając w imieniu reprezentowanej przeze mnie Spółki z pełnym zaufaniem rekomenduję Polkomtel jako solidną firmę.

Wiceprezes Zarządu Tomasz Fugiel
Więcej
stokvis
Właściwe podejście to nie tylko rzetelne przygotowanie cen, optymalizacja, sprawne i profesjonalne realizowanie zleceń, ale poczucie spokoju i zaufania które pojawia się u Klienta. Który wie, że wybrał dobrego partnera. Dla nas takim partnerem jest firma Polkomtel Sp. z o.o.

Członek Zarządu Arkadiusz Mróz
Więcej