Wyjątkowe wydarzenie w Twoim mieście!

SMART Rozwiązania dla Twojego Domu to wspólna inicjatywa Cyfrowego Polsatu, Plusa oraz Samsunga. Na sprzęcie Samsunga będziesz mieć okazję do przetestowania szybkiego Internetu Power LTE, zapoznania się z nowościami filmowymi, dostępnymi w IPLI, natomiast nasi animatorzy przekażą Ci wiedzę, jak oszczędzać pieniądze i energię z Plusem! To wszystko w 5 polskich miastach.

Przyjdź do Centrum Handlowego w swoim mieście i skorzystaj z przygotowanych przez nas atrakcji.

Harmonogram wydarzenia:

  • 16 września - 21 września - Stary Browar, Poznań
  • 23 września - 28 września - Galeria Bałtycka, Gdańsk
  • 30 września - 5 października - CH Bonarka, Kraków
  • 7 października - 12 października - Magnolia Park, Wrocław
  • 14 października - 19 października - Arkadia, Warszawa

Przygotowaliśmy pięć wyjątkowych stref, dzięki którym dowiesz się, jak łatwo możesz uczynić swoje życie bardziej Smart.

W Strefie Rozrywki będziesz mógł zasiąść przed telewizorem i zobaczyć, jak wygodnym rozwiązaniem jest podłączenie dekoderu do Internetu, dzięki czemu możesz mieć dostęp do nowości w Ipli.

Najnowszy sprzęt Samsunga w Strefie Pracy pozwoli Ci na przetestowanie Internetu oraz innych rozwiązań dedykowanych pracy. Muzycznych hitów będziesz mógł posłuchać w Strefie Relaksu dzięki Muzodajni. Mamy również coś dla dzieci - na najmłodszych w Strefie Dziecięcej będą czekały gry i zabawy na tablecie, a także atrakcyjne gadżety. Wizytę na naszym evencie możesz zakończyć w Strefie Zdrowia, gdzie poznasz akcesoria, które ułatwiają prowadzenie zdrowego trybu życia.