Start do Nart

 

"Start do Nart" to cykl imprez Radia Zet, w organizacji których uczestniczą Plus, LG, Atomic Normaflex oraz KIA. W wybranych zimowych kurortach pojawią się "aktywne miasteczka" promujące zabawy i zajęcia ruchowe oraz bezpieczny wypoczynek. 

Terminarz i lokalizacja

23-25 stycznia - Czarna Góra
30-1 lutego - Łysa Góra Dziwiszów
6-8 lutego - Ustrzyki
13-15 lutego - Szczyrk
20-22 lutego - Zakopane
27-1 marca - Białka Tatrzańska

Aktywne miasteczko

Miasteczko funkcjonować będzie pod stokami od piątku do niedzieli i składać się będzie z kilku stref przyporządkowanym partnerom akcji:

  • Atomic - każdy odwiedzający będzie mógł przetestować sprzęt narciarski i po zostawieniu dowód wziąć narty na dowolny czas w ciągu jednego dnia.
  • Normaflex - instruktorka prowadzi rozgrzewkę narciarską przed wyjściem na stok.
  • KIA - to strefa dla dzieci, w której będą mogły napić się gorącej czekolady i wziąć udział w mini zimowych atrakcjach, a także ekspozycja dwóch samochodów i pojazd do zabawy rodzinnej "zapakuj swoje auto", która polegać będzie na tym, że wybrane rodziny będą musiały zapakować samochód KIA według wskazanej instrukcji (bagaże, narty, telefony, kubki).
  • Plus i LG - strefa WiFi, która umożliwi korzystanie z darmowego internetu oraz miejsce zabawy "selfie z miśkiem", gdzie dzięki specjalnym teleskop do robienia selfie będzie można zrobić sobie zdjęcie z Plushem, a laureaci najlepszych zdjęć będą mogli wygrać sprzęt LG, startery Plusha oraz gadżety.