Kolejni klienci w zasięgu szybkiego Internetu LTE Plus Advanced

W zasięgu Internetu LTE Plus Advanced jest już ponad 54% mieszkańców Polski. Natomiast, w ponad 300 miejscowościach klienci Plusa mogą korzystać z Internetu o maksymalnej prędkości technologicznej 500 Mb/s. Dynamiczny rozwój Internetu LTE Plus Advanced jest doceniamy na wielu polach

Najlepszy zasięg według konsumentów

Według danych instytutu GfK, który zajmuje się badaniem opinii publicznej w ponad 100 krajach, w opinii polskich konsumentów sieć Plus ma najlepszy internet LTE oraz najlepszy zasięg. W badaniu wzięło udział 4600 respondentów.

Najszybszy internet mobilny wśród operatorów komórkowych

W kwietniowym rankingu internetowego serwisu VOD – Netflix, operator sieci Plus po raz kolejny znalazł się na pierwszym miejscu wśród dostawców Internetu mobilnego.  Zgodnie z raportem użytkownicy sieci Plus mogli cieszyć się najwyższym transferem danych w trakcie korzystania z serwisu. Jakość dostarczanych przez Plusa usług analizowana była w tzw. prime time czyli momencie, gdy liczba osób korzystających z platformy Netflix w sieci Plus była najwyższa.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zestaw Internetu Domowego 300 od Plusa i Cyfrowego Polsatu został zdobywcą Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) podczas targów Poznań Media Expo 2018. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości przez profesjonalne jury. Potwierdzeniem tego, że Zestaw Internetu Domowego 300 doceniają nie tylko specjaliści w dziedzinie technologii, ale też klienci jest zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie internetowym MTP w kategorii „Wybór Konsumentów”.

Internet Mobilny roku 2017

Kolejny rok z rzędu internet oferowany przez sieć Plus i Cyfrowy Polsat został nagrodzony w konkursie Mobility Trends w kategorii „Internet Mobilny roku”. Statuetka „Złotego Bella” jest przyznawana od 2010 roku dla wyróżniających się produktów i usług na tle konkurencji. Dzięki najnowszym technologiom, które Plus wprowadził w 2017 roku, klienci mogą korzystać z Internetu LTE Advanced jeszcze lepszej jakości, o wysokich prędkościach i stabilności.

Sprawdź zasięg