Kino letnie z Plusem

100 leżaków i ekran

Kino Letnie "100 leżaków i ekran" po raz kolejny zawita do Warszawy, Krakowa i Katowic, aby przenieść widzów w magiczny świat filmu. Plus, jest w tym roku patronem tego wydarzenia organizowanego przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.

"Kochankowie z księżyca", "Najlepsze, najgorsze wakacje", "Zapaśnik", "Sin City", "Coco Chanel" - organizatorzy postawili na hity i kultowe tytuły, których obejrzenie w plenerze, na leżaku będzie idealną okazją do nadrobienia zaległości w reperaturze kinomana z rodziną lub znajomymi.

Projekcje Kina Letniego

Projekcje Kina Letniego "100 leżaków i ekran" odbywać się będą:

  • co środę w Warszawie na Polu Mokotowskim, tuż obok kultowego Pubu Lolek

  • w czwartki:
     - w Katowicach, na tętniącej życiem ul. Mariackiej
     - w Krakowie obok modnego Forum Przestrzenie, mieszczącego się w dawnym hotelu Forum.

Organizatorzy pokazów oprócz świetnego repertuaru, zagwarantują widzom:

  • 100 leżaków w każdej z lokalizacji oraz

  • bezpłatny dostęp do Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE.

Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach.

Cykl seansów rozpocznie się iście wakacyjnym akcentem - "Najlepsze, najgorsze wakacje", który  miał swoją premierę na kultowym festiwalu Sundance. Historia nastoletniego Duncana to wiele trudnych, ale także zabawnych relacji z rodziną i nowopoznanym lekkoduchem Owenem.
Tegoroczną edycję zamknie natomiast nominowany do Oscara za scenariusz oraz do Złotego Globu tytuł "Kochankowie z księżyca",w którym zagrała cała plejada gwiazd (Bruce Willis, Edward Norton, Harvey Keitel, Bill Murray oraz Tilda Swinton).

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania pokazu na wypadek złych warunków pogodowych.

Harmonogram wyświetleń

Start seansów - tuż po zmroku, leżaki i atrakcje będą czekać na widzów od godz. 20.00.
Wstęp wolny.WARSZAWA - ŚRODY

POLE MOKOTOWSKIE

02.07 - NAJLEPSZE, NAJGORSZE WAKACJE
09.07 - ZA JAKIE GRZECHY
16.07 - SEXIPISTOLS
23.07 - ZAPAŚNIK
30.07 - COCO CHANEL
06.08 - SIN CITY
13.08 - SUKIYAKI WESTERN DJANGO
20.08 - TAXI 4
27.08 - KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCAKRAKÓW - CZWARTKI

FORUM PRZESTRZENIE

03.07 - NAJLEPSZE, NAJGORSZE WAKACJE
10.07 - ZA JAKIE GRZECHY
17.07 - SEXIPISTOLS
24.07 - ZAPAŚNIK
31.07 - COCO CHANEL
07.08 - SIN CITY
14.08 - SUKIYAKI WESTERN DJANGO
21.08 - TAXI 4
28.08 - KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCAKATOWICE - CZWARTKI

UL. MARIACKA

03.07 - NAJLEPSZE, NAJGORSZE WAKACJE
10.07 - ZA JAKIE GRZECHY
17.07 - SEXIPISTOLS
24.07 - ZAPAŚNIK
31.07 - COCO CHANEL
07.08 - SIN CITY
14.08 - SUKIYAKI WESTERN DJANGO
21.08 - TAXI 4
28.08 - KOCHANKOWIE Z KSIĘŻYCANa fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.

Filmy

Najlepsze, najgorsze wakacje

Way, way back / USA / 2013 r. / 98min.

Nieśmiały nastolatek Duncan jedzie na pierwsze rodzinne wakacje z Trentem – nowym partnerem swojej mamy. Zapowiada się najgorsze lato w jego życiu. Nie dość, że Duncan sam o sobie nie myśli zbyt dobrze, to jeszcze Trent wyraźnie daje mu do zrozumienia, że jest totalnym zerem. Z dna rozpaczy wyciąga go nowo poznany przyjaciel Owen, któremu czasem brak rozsądku, ale na pewno nie brak optymizmu. Owen uczyni z Duncana "króla aquaparku" i sprawi, że będą to jego najlepsze wakacje

Szczegóły »

Kochankowie z księżyca

Moonrise Kingdom / USA / 2012 r. / 89min.

Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii.

Szczegóły »

Za jakie grzechy

New in Town / USA / 2009 r. / 92min.

Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego w… Minnesocie.

Szczegóły »

Sin City

Sin City / USA / 2005 r. / 118min.

Sin City to miasto przyciągające ludzi bezwzględnych, zdeprawowanych i ze złamanym sercem. Niektórzy nazywają je mrocznym. Inni nazywają je domem.

Szczegóły »

Coco Chanel

Coco Before Chanel / Belgia;Francja / 2008 r. / 105min.

Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5...

Szczegóły »

Zapaśnik

The Wrestler / Francja;USA / 2009 r. / 104min.

Poruszająca opowieść o Randym "The Ram" Robinsonie (Mickey Rourke), gwieździe wrestlingu - brutalnej i widowiskowej odmiany zapasów, którego spektakularna kariera została nagle przerwana...

Szczegóły »

Sexipistols

Bandidas / Francja;Meksyk;USA / 2006 r. / 88min.

Dwie młode i śliczne panny postanawiają walczyć z niesprawiedliwością na świecie... napadając na banki! Jedna z nich to wykształcona dama z dobrego domu, druga - to sierota o twardym charakterze. Ich przyjaźń to istny dynamit, który może wybuchnąć w każdej chwili, ale to nie ich uroda spędza mężczyznom sen z powiek...

Szczegóły »

Taxi 4

Taxi 4 / Francja / 2007 r. / 87min.

Niecodzienne perypetie duetu uwielbiającego niebezpieczną jazdę taksówkarza Daniela oraz jego przyjaciela - niezdarnego policjanta Emiliena.

Szczegóły »

Sukiyaki Western Django

Sukiyaki Western Django / Japonia / 2007 r. / 94min.

Japonia XII wiek. Pomiędzy rodzinami Taira i Minamoto trwa wojna domowa zwana Genpei. Kilkanaście lat wcześniej Taira wymordowali niemal wszystkich członków rodu Minamoto, ci jednak zdołali odbudować swoją potęgę...

Szczegóły »