• Order
Lenovo

Ciesz się chwilą dla siebie
z tabletami Lenovo

Lenovo tablety

Lenovo Tab M10 Gen 3

Rozrywka i nauka dla całej rodziny

  • Tablet rodzinny z żywym, 10,1-calowym wyświetlaczem FHD i dwoma głośnikami
  • Funkcje przyjazne dzieciom i możliwość kontroli rodzicielskiej dzięki Google Kids Space i Family Link
  • Dostarczany z systemem operacyjnym Android™ 11 i bezpłatnymi 3-miesięcznymi usługami Amazon Music Unlimited. Dostępna darmowa aktualizacja do Android 12.
  • Płynne oglądanie treści wideo w maksymalnej rozdzielczości 1080p
  • Lekki i przenośny z aluminiową obudową i dwukolorowym wykończeniem
KUP
Lenovo Tab M10 Gen 3

Zobacz więcej. Usłysz więcej.

Spraw, by oglądanie treści wideo było przyjemniejsze dzięki wyświetlaczowi LCD FHD o przekątnej 10,1", który zapewnia żywe i dokładne kolory, uzupełnione przez dwa głośniki z wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos®. Lenovo Tab M10 Gen 3 jest doskonałym wyborem do długich sesji oglądania z najwyższą jakością streamingu dostępną dla Netflix, Prime Video, Disney+ i innych.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Zabawna i zdrowa przestrzeń dla dzieci

Google Kids Space* – wstępnie zainstalowane oprogramowanie na tabletach Lenovo – pomaga dzieciom odkrywać, tworzyć i rozwijać się dzięki bibliotece wysokiej jakości treści i pomysłów, które pozwalają odkrywać swoje fascynacje w nowy i wciągający sposób. Możesz kierować ich doświadczeniami z własnego urządzenia, korzystając z kontroli rodzicielskiej aplikacji Family Link, aby zarządzać dostępnymi treściami, ustawiać limity czasu korzystania z urządzenia, etc.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Mniejsze zmęczenie oczu podczas korzystania

Kupuj, graj i oglądaj treści wideo przez wiele godzin, nie męcząc oczu. Lenovo Tab M10 Gen 3 ma certyfikat TÜV Rheinland niskiej emisji światła niebieskiego potwierdzający jego mniejszą emisję, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się dłużej swoim urządzeniem, bez zmęczenia wzroku.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Bądź zawsze na bieżąco

Z tabletem Lenovo Tab M10 Gen 3 zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych funkcji systemu operacyjnego Android™. Urządzenie jest dostarczane z systemem Android™ 11 od razu po wyjęciu z pudełka, więc możesz cieszyć się trzema latami bezpieczeństwa i innymi aktualizacjami systemu – oraz aktualizacją oprogramowania do systemu Android™ 12.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Większa moc. Dłuższe godziny użytkowania.

Pracuj wielozadaniowo przez wiele godzin i korzystaj ze swoich ulubionych aplikacji i gier na Lenovo Tab M10 Gen 3. Otrzymujesz szybki ośmiordzeniowy procesor, do 4 GB pamięci RAM i wystarczająco pojemną baterię, która wystarczy na cały dzień korzystania z urządzenia.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Wyróżnij się w tłumie

Lenovo Tab M10 Gen 3 ma czysty, nowoczesny wygląd, który wyróżni Cię pośród otoczenia. Tablet jest lekki i łatwy do przenoszenia, jego waga zaczyna się od 460 g, a solidna aluminiowa obudowa jest dostępna w atrakcyjnym, dwukolorowym kolorze Storm Grey.

Lenovo Tab M10 Gen 3

Wybierz najbardziej przydatne aplikacje od Google

Interesujesz się fotografią lub astronomią? A może szukasz nowych sposobów na utrzymanie kontaktu ze znajomymi? W Google Play znajdziesz aplikacje na wszystko czego potrzebujesz – i nie tylko. Ponadto Google Play Protect zapewnia czystość urządzenia i bezpieczeństwo danych. Dzięki ponad 100 miliardom skanowanych codziennie aplikacji (nawet tych, których jeszcze nie zainstalowałeś), pomaga chronić Cię przed niewłaściwie działającymi aplikacjami

Lenovo Tab M10 Gen 3