NaviExpert Plus

Opis

Skorzystaj z osobistej nawigacji online, która lokalizuje adresy i użyteczne miejsca oraz wyznacza trasy dla podróżujących samochodem, pieszo lub komunikacją miejską, uwzględniając bieżącą sytuację na drogach.

Naviexpert to:

  • Trasy omijające korki: z NaviExpert Plus oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach! Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym. Dane są na bieżąco zbierane od kierowców i dotyczą tego, jak szybko można pokonać poszczególne odcinki dróg. Jeśli na jakimś odcinku aplikacja wykrywa korek lub niższą prędkość – wytycza trasę alternatywną i omija ten odcinek drogi.
  • Ostrzeżenia CB: dzięki ostrzeżeniom CB w NaviExpert Plus unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Nawigacja przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz zgłaszać i odbierać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc. Z NaviExpert Plus wiesz, że nic Cię nie zaskoczy!
  • Codziennie aktualizowane mapy: Mapy NaviExpert Plus uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.

Usługę można zainstalować na ponad 300 modelach telefonów.

Sprawdź dlaczego warto zaufać NaviExpert Plus !

 

Jak aktywować?
SMS-owo SMS o treści navi na nr 8045

 

Opłaty
12,30 zł (z VAT) Koszt korzystania z NaviExpert Plus za 30 dni. Przez pierwsze 7 dni możesz korzystać z aplikacji bezpłatnie.Koszt transmisji danych jest wliczony w cenę usługi.

 

Ważne informacje

Ważne informacje

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie (nie mając nawet wykupionej usługi), możesz korzystać bezpłatnie z mobilnej mapy Polski.