NaviExpert Plus

Opis

NaviExpert Plus dla nowych klientów 14 dni testu za DARMO. 

Z NaviExpert Plus jesteś zawsze we właściwym miejscu, we właściwym czasie!

 • zdobywasz czas, nie stojąc w korkach
 • nie tracisz pieniędzy, bo z wyprzedzeniem ostrzegamy Cię o fotoradarach i kontrolach drogowych
 • na drodze nic Cię nie zaskoczy, dzięki aktualizowanym na bieżąco mapom

Usługę można zainstalować na ponad 300 modelach telefonów.

NaviExpert Plus omija korki dzięki aktualnym informacjom o ruchu drogowym pobieranym on-line. Transfer danych w usłudze jest za darmo od Plus.

Jak to działa ? 

 • Trasy omijające korki
  Z NaviExpert Plus oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach! Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym. Dane są na bieżąco zbierane od kierowców i dotyczą tego, jak szybko można pokonać poszczególne odcinki dróg. Jeśli na jakimś odcinku aplikacja wykrywa korek lub niższą prędkość – wytycza trasę alternatywną i omija ten odcinek drogi.
 • Ostrzeżenia CB
  Dzięki ostrzeżeniom CB w NaviExpert Plus unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Nawigacja przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Korzystając z niej możesz zgłaszać i odbierać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc. Z NaviExpert Plus wiesz, że nic Cię nie zaskoczy!
 • Codziennie aktualizowane mapy
  Mapy NaviExpert Plus uwzględniają aktualne remonty i nowe inwestycje, dzięki czemu podróżujesz zawsze optymalną trasą. Jak to możliwe? Wytyczając trasę korzystasz z map aktualizowanych online, a nie zapisanych w telefonie. Nie musisz więc dokonywać samodzielnych aktualizacji, by być zawsze na bieżąco.
 • Baza użytecznych miejsc
  Jesteś zawsze na bieżąco, bo masz dostęp do aktualizowanej bazy ponad 400 tys. użytecznych miejsc (tzw. punktów POI) zlokalizowanych na mapie. Wybierasz interesującą Cię pozycję i nawigujesz prosto do celu.
Jak skorzystać

Wyślij darmowy SMS o treści NAVI na numer 8045. W odpowiedzi otrzymasz link do pobrania aplikacji.

Opłaty

Pierwsze 14 dni jest ZA DARMO dla każdego klienta Plus, który pierwszy raz uruchomi usługę NaviExpert Plus. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 12,30 zł z VAT.
Transfer danych w usłudze jest za darmo.

Ważne informacje

Usługi dostępne bez wykupionej usługi: przeglądanie map Polski.