Przepraszamy, wybrana wcześniej oferta jest niedostępna. Zapoznaj się z obecnie prezentowaną ofertą albo rozpocznij od początku na plus.pl

LG Q6 + Głośnik PH1

LG Q6 + Głośnik PH1

629,00 zł Cena brutto

Plus MIX

50,00 zł

Liczba doładowań 24 doładowania

Szczegóły oferty

Kolor

14 dni na zwrot ?

Płatność gotówką w złotych przy odbiorze ?

Darmowa dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni ?

Głośnik w prezencie

Kupując smartfon LG Q6 otrzymasz w prezencie przenośny głośnik Bluetooth LG PH1.

Smukła sylwetka

LG Q6 wpisuje się w trend minimalistycznego designu - brak wypukłości aparatu i rozszerzony ekran z zaokrąglonymi rogami. A do tego łatwo mieści się w dłoni.

Wygoda

Wszystko zrobisz jedną ręką. Obudowa o szerokości 69,3 mm jest przyjemna w dotyku, łatwa w użyciu i dobrze leży w dłoni. Płaski wyświetlacz i zoptymalizowane ramki ograniczają przypadkowe dotknięcia.

Szerokie selfie

Twórz zabawne, wpadające w oko zdjęcia za pomocą czterech kreatywnych, kwadratowych trybów w aparacie. Stworzysz obrazy niepowtarzalne i warte pokazania innym. Rób jeszcze lepsze selfie za pomocą 100-stopniowego obiektywu w przednim aparacie, w którym zmieścisz więcej znajomych i otoczenia.

Wyświetlacz FullVision

Najnowszy wyświetlacz IPS Full HD + FullVision o przekątnej 5,5 cala pozwala zobaczyć jeszcze więcej. Proporcje 18:9 to całkiem nowy wymiar jakości obrazu w smartfonach. Zatrać się w doskonałej jakości filmów, gier i stron internetowych.

LG Q6

Przenośny głośnik

Głośnik Bluetooth LG PH1 nie tylko świetnie gra. Może także żywo migotać w rytm muzyki lub relaksować delikatnym i ciepłym blaskiem. Akumulator pozwoli na kilka godzin odtwarzania muzyki.

Wbudowany mikrofon

Głośnik wyposażony jest w mikrofon. Możesz przez niego wygodnie prowadzić rozmowy telefoniczne, a po skończonej rozmowie głośnik wróci do odtwarzania muzyki.

Dane Ogólne

  • Model

    LG Q6 + Głośnik PH1