Przepraszamy, wybrana wcześniej oferta jest niedostępna. Zapoznaj się z obecnie prezentowaną ofertą albo rozpocznij od początku na plus.pl

LG K10 2017 DS + Kubek

LG K10 2017 DS + Kubek

199,00 zł Cena brutto

Produkt chwilowo niedostępny

Plus MIX

30,00 zł

minimalna kwota pierwszych 12 doładowań

60,00 zł

minimalna kwota kolejnych 12 doładowań

Liczba doładowań 24 doładowania

Szczegóły oferty

Kolor

14 dni na zwrot ?

Płatność gotówką w złotych przy odbiorze ?

Darmowa dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni ?

Mixbox

Kupując smartfon Huawei Y6 2017 otrzymasz kubek z Królikiem Piotrusiem w zestawie.

LTE Plus

LG K10 2017 obsługuje technologię szybkiej transmisji danych LTE (4G), co zapewnia komfort korzystania z internetu - przeglądania stron, oglądania filmów online.

Styl dla Ciebie

Charakterystyczna linia boczna i zakrzywiona metaliczna ramka U idą w parze z gładkimi krawędziami szkła 2.5D Arc. Doskonale leży w dłoni i tak samo wygląda dzięki 5,3-calowemu wyświetlaczowi HD.

LG K10 2017

Szerokokątny przedni aparat

Wszyscy w kadrze. Żadnego klękania, ściskania się ani wysięgników. Aparat do robienia selfie o kącie 120° jest wyposażony w jaśniejszy obiektyw F2.2 i bez problemu uchwyci Ciebie oraz całe Twoje otoczenie. Czujnik 5 MP uchwyci także obrazy w standardowej perspektywie, skupiając się na środku obrazu.

Tylny aparat 13 MP

Uchwyć moment takim, jaki był. Kompletny aparat 13 MP doskonale uchwyci najlepsze chwile Twojego życia w każdy możliwy sposób. Dzięki ultrajasnemu obiektywowi F2.2 o rozmiarze 1/3", który uchwyci każdy promyk światła, wszystkie Twoje wspomnienia będą wyraźne, ostre i gotowe do pokazania innym.

LG K10 2017

Automatyczne robienie zdjęć

Żadnego sięgania ani naciskania. Wystarczy przytrzymać telefon bez ruchu, a aparat automatycznie wykona doskonałe ujęcie. Bez naciskania przycisku robienie wyraźnych i ostrych selfie to łatwizna.

Szybkie udostępnianie

Udostępniaj szybko i bezproblemowo. Nagraj film i od razu udostępnij go w sieci społecznościowej lub komunikatorze. Bezpośrednio w oknie podglądu dotknij ikony Szybkie udostępnianie. Nie ma nic prostszego i szybszego.

Dane Ogólne

  • Model

    (Z) LG K10 2017 DS + Kubek