DOŁĄCZ DO PIONIERSKIEGO ZESPOŁU DORADCÓW KLIENTÓW I SAM DECYDUJ KIEDY PRACUJESZ!

TWOJE ZADANIA

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora małych i średnich firm
  • Realizowanie planów sprzedażowy zgodnie z polityką handlową Polkomtel
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Utrzymywanie silnego wizerunku firmy Polkomtel wśród obecnych i przyszłych Klientów

NASZE OCZEKIWANIA

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, sprzedaży energii elektrycznej, produktów finansowych i ubezpieczeniowych - doceniamy dodatkowo
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy z Klientem
  • Silna motywacja do realizacji nałożonych celów

OFERUJEMY

  • Swobodę zatrudnienia - SAM DECYDUJESZ KIEDY PRACUJESZ
  • Pracę w nowym, tworzonym obecnie kanale sprzedaży
  • Korzystne wynagrodzenie i sposób rozliczania stawianych celów
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Szeroką możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"
Benjamin Franklin

Prześlij CV na adres cvDoradcyHandlowi@plus.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych wraz z moją ofertą pracy dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 9.08.1997r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, DZ.U. nr 144 poz.1204).