Przepraszamy, wybrana wcześniej oferta jest niedostępna. Zapoznaj się z obecnie prezentowaną ofertą albo rozpocznij od początku na plus.pl

InterPhone Zestaw Internet Domowy

InterPhone Zestaw Internet Domowy

Produkt chwilowo niedostępny

 
jednorazowo
miesięcznie
Rata za sprzęt przez 36 miesięcy
505,00 na start
1,00 miesięcznie
 
30,00 przez następne 23 mies.
Całkowita opłata miesięczna
 
31,00 miesięcznie
Rabat na
abonament ?
HBO GO
w prezencie  ?

15 dni na zwrot ?

Płatność gotówką w złotych przy odbiorze ?

Darmowa dostawa zwykle w ciągu 1-3 dni ?

Zestaw Domowego Internetu LTE

Jedyny na rynku Domowy Internet LTE w zestawie z modemem i routerem, dzięki któremu możesz uzyskać nawet trzykrotnie większy obszar zasięgu i zdecydowany wzrost mocy odbieranego sygnału LTE, co przełoży się na większą prędkość Internetu w Twoim domu.

Domowy Internet LTE to: (1) nawet trzykrotnie większy obszar zasięgu i znaczący wzrost mocy odbieranego sygnału LTE, (2) większa prędkość Internetu - instalacja modemu na zewnątrz budynku ma wpływ na poprawę prędkości i zasięgu oraz (3) router WiFi w zestawie - rozprowadza sygnał w domu i jego bliskiej okolicy.

LTE

Zestaw obsługuje technologię LTE, zapewniającą prędkość transferu danych do 150 Mb/s.

Wzmocniony sygnał

Dzięki zastosowaniu zewnętrznego modemu LTE ODU-200 i doprowadzeniu Internetu do wnętrza mieszkania poprzez kabel koncentryczny, można uzyskać znaczącą poprawę mocy odbieranego sygnału bez konieczności stosowania dodatkowych anten zewnętrznych. Do instalacji zestawu można wykorzystać istniejącą instalację antenową TV (satelitarnej bądź naziemnej) przesyłając po jednym kablu antenowym zarówno sygnał TV/SAT jak i Internet LTE.

Wi-Fi

Do udostępnienia Internetu wewnątrz domu lub mieszkania służy router Wi-Fi IDU-200. Router posiada 4 porty LAN, przez co umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych, takich jak dekoder STB czy komputer PC poprzez kabel Ethernet, oraz łączność Wi-Fi umożliwiając podłączenie urządzeń bezprzewodowych takich jak smartfon czy tablet.

Diody sygnalizacyjne LED

Urządzenia wyposażone są w diody LED informujące między innymi o mocy sygnału, dostępności sieci Wi-Fi, dostępności sygnału LTE.

Wygoda

Router Wi-Fi nie wymaga specjalnego montażu. Można go postawić na biurku, półce, czy też parapecie wewnętrznym. Można też go zamocować na ścianie wykorzystując specjalne otwory montażowe.

Łatwe zarządzanie

Zarządzanie routerem odbywa się przez przeglądarkę internetową przy pomocy rozbudowanego i intuicyjnego WebGui.

Dane Ogólne

 • Producent

  InterPhone
 • Sieci

  LTE 800/1800/2600 MHz,
 • Złącza

  4xPort LAN Fast Ethernet

Łączność

 • GPRS

  NIE
 • LTE

  LTE Plus
 • Wi-Fi

  TAK
 • UMTS

  NIE
 • HSPA+

  NIE
 • USB

  NIE