Zestaw D-Link DWR-118 + Huawei E3372 LTE

Zestaw D-Link DWR-118 + Huawei E3372 LTE

 
jednorazowo
miesięcznie
Rata za sprzęt przez 24 miesiące
0 na start
15,00 miesięcznie
 
49,99 przez następne 21 mies.
Całkowita opłata miesięczna
 
64,99 miesięcznie
0 za abonament
przez 3 miesiące

14 dni na zwrot ?

Zasady płatności określone w regulaminie ?

Darmowa dostawa zwykle w ciągu 2-3 dni ?

Idealna para

Zestaw router D-Link DWR-118 oraz modem Huawei E3372, umożliwiają podłączenie do bezprzewodowego Internetu kilku komputerów jednocześnie. Mogą to być komputery członków Twojej rodziny, ale także wszystkich innych użytkowników, którzy znajdą się w zasięgu sieci WLAN routera.

LTE Plus

Modem szerokopasmowy Huawei E3372 oraz router, pracują w technologii LTE Plus, zapewniającą szybkość transferu do 150 Mb/s.

Zaawansowane bezpieczeństwo

Router D-Link DWR-118 zapewnia bezpieczne łącze Wi-Fi dzięki obsłudze zabezpieczeń WPA, WPA2, WPA-PSK i WPA2-PSK. Bezpieczne połączenie z nowymi urządzeniami możesz w szybki i łatwy sposób uzyskać dzięki przyciskowi na obudowie do łęczenia w trybie WPS.

Prosta instalacja

Dzięki prostemu kreatorowi konfiguracji urządzenia D-Link, instalacja sieci bezprzewodowej trwa zaledwie kilka minut.

Lekki i opływowy

Dzięki swojemu opływowemu kształtowi i niewielkiej wadze (48 g) modem Huawei E3372 możesz zabrać wszędzie ze sobą. A jego elegancki design sprawia, że jest doceniany przez nawet najbardziej wymagających Użytkowników.

Wielofunkcyjny

Modem można wykorzystywać również do komunikacji z innymi użytkownikami telefonów komórkowych za pośrednictwem krótkich wiadomości tekstowych (SMS). Ponadto wszystkimi funkcjami urządzenia można zarządzać za pośrednictwem przeglądarki internetowej, nie jest potrzebne dodatkowe oprogramowanie.

USB stick

Modem Huawei E3372 LTE jest urządzeniem typu \"USB stick\" obsługuje również HSPA+ oraz jest wyposażony dodatkowo w złącze na kartę micro SDHC, co umożliwia wykorzystanie modemu jako przenośnej pamięci o pojemności do 32 GB.

Dane Ogólne

  • Model

    Zestaw D-Link DWR-118 + Huawei E3372 LTE