Przekraczaj granice
możliwości

  • Słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 w zestawie za 1 zł.
  • Dodatkowe 500 zł za sprzedaż starego smarfona.
  • Ochrona wyświetlacza przez 6 miesięcy

Innowacje na okrągło

Poczwórny aparat HUAWEI Mate 30 Pro został symetrycznie wkomponowany w okrągły moduł na tylnej obudowie. Idealna fuzja formy i funkcji.

Wyświetlacz Horizon

Poszerzając horyzonty

Zakrzywiony wodospadowy wyświetlacz Horizon oplata boczne krawędzie pod kątem 88 stopni1, tworząc zachwycającą przestrzeń doznań wizualnych. Smartfon świetnie leży w dłoni i doskonale łączy walory estetyczne z komfortem użytkowania.

Magiczne krawędzie

Dzięki wyświetlaczowi HUAWEI Horizon fizyczne przyciski ustępują miejsca obsłudze dotykowej. Korzystając z krawędzi ekranu możesz szybko i wygodnie dostosować głośność urządzenia, a także sterować w grach mobilnych przy użyciu czterech palców.

Ewolucja przyspieszenia

Ośmiordzeniowy procesor Kirin 990 w HUAWEI Mate 30 Pro to potęga mocy obliczeniowej i wydajności energetycznej. Płynne działanie, długi czas pracy na baterii i zaawansowane przetwarzanie obrazu to kluczowe atuty nowego chipsetu z dedykowanym 2-rdzeniowym układem NPU odpowiedzialnym za sztuczną inteligencję.

Twoja wizja

Uchwyć czyste piękno i daj wyraz swojej artystycznej wizji w wyjątkowych ujęciach. Dzięki zestawowi zaawansowanych aparatów uwiecznisz najważniejsze chwile na zdjęciach i filmach w doskonałej jakości.


Tryb filmowy

Poczuj się jak reżyser, korzystając z niesamowitych funkcji filmowania 4K w trybie ultraszerokokątnym.


Aparat 40 MP

Rób wyraziste i szczegółowe zdjęcia w dzień i w nocy.


Aparat 8 MP z teleobiektywem

Kiedy musisz zachować dystans, wykorzystaj 3-krotny zoom optyczny,5-krotny zoom hybrydowy lub nawet 30-krotny zoom cyfrowy.


Aparat do pomiaru głębi

Profesjonalny efekt bokeh na zdjęciach i filmach.

Twoja mocna strona

Wydajna i potężna bateria jest zapisana w DNA serii HUAWEI Mate. Ogniwa o pojemności 4 500 mAh4 bez problemu zasilą Twoje urządzenie przez cały intensywny dzień użytkowania dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią.

Poczucie kontroli

Przedni aparat selfie, aparat do pomiaru głębi i czujnik gestów umieszczono obok siebie w górnej części ekranu, co umożliwia błyskawiczną identyfikację twarzy i ruchu rąk.

HUAWEI Mobile Services (HMS)

HMS to auto rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka i sklep z aplikacjami AppGallery. Ekosystem opiera się na warstwie rozwiązań technologicznych HMS, obejmujących m.in. spersonalizowany login ID Huawei, powiadomienia Huawei Push, mikropłatności Huawei IAP oraz narzędzia reklamowe Huawei Ads.

Rozwiązanie HMS w HUAWEI Mate 30 Pro oparte jest na otwartej platformie Android 10 AOSP z nakładką EMUI 10. HUAWEI Mate 30 Pro nie ma usług Google Mobile Services (GMS).

Skoro nie potrzebujesz już starego smartfona,
odkupimy go od Ciebie i dołożymy 500  zł ekstra!

Kup HUAWEI Mate 30 Pro między 27.01 a 25.02.2020 i skorzystaj z atrakcyjnej oferty odkupu:

  1. Aktywuj nowy smartfon poprzez włączenie go z kartą SIM lub połączenie z Internetem.
  2. Następnego dnia po aktywacji wejdź na stronę i uzyskaj kod promocyjny
  3. Przejdź na stronę partnera, wyceń swoje stare urządze i przy sprzedaży podaj kod promocyjny, aby zwiększyć wycenę o 500 zł.
  4. Kurier odbierze Twoje stare uządzenie, a Partner niezwłocznie zweryfikuje jego stan i wykona przelew na Twoje konto.

Regulamin

HUAWEI FreeBuds 3
w zestawie za 1 zł

Kup HUAWEI Mate 30 Pro i sparuj go z bezprzewodowymi słuchawkami z inteligentą redukcją szumów i dotykowym sterowaniem. Ciesz się komfortem doskonałego brzmienia w kompaktowej formie. Eleganckie etui ładujące zapewnia nawet 20 godzin odtwarzania.

Kup

Wybierz co Cię interesuje: