DĘBKI

15.07 - 02.08.2016

SOPOT

05.08 - 21.08.2016

 
 

Samsung Mobile Camp

powered by Plus to cztery specjalne strefy:

Strefa Fit, gdzie na lubiących aktywny wypoczynek czekają zajęcia fitness oraz nauka tańca. Na naszym boisku do siatkówki plażowej, będzie można wziąć udział w amatorskich rozgrywkach, a pod okiem profesjonalnego trenera - podszkolić swoje umiejętności.

Strefa Gamingu i Gear VR, gdzie w ciągu chwili dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości będzie można przenieść się np. do Parku Jurajskiego; dodatkowo rozgrywane będą turnieje w popularnych grach elektronicznych.

Strefa Dziecięca Plus i Angry Birds, gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją siłę oraz celność, strzelając z procy we wściekłe ptaki, wygrywając przy okazji letnie gadżety. Na tabletach będą mogły kolorować ulubione kolorowanki. W tym czasie rodzice będą mieli okazję zapoznać się z aplikacją Bezpieczne Dziecko oraz z aktualną ofertą z Angry Birds w Plusie.

Strefa Chillout, w której portal muzyczny muzodajnia.pl zapewni dostęp do najnowszych wakacyjnych hitów, których będzie można posłuchać w komfortowych warunkach, na słuchawkach Level On. Na miłośników literatury czekają audiobooki z plusoczytelnia.pl. Na tabletach z dostępem do Internetu LTE sieci Plus będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą Plusa oraz programem smartDOM.

Wśród licznych niespodzianek, na odwiedzających Samsung Mobile Camp powered by Plus czekają m.in. darmowe kody do portalu z najtańszą muzyką w sieci Muzodajnia.pl, darmowe kody do gry Angry Birds oraz firmowe gadżety Samsunga, takie jak okulary przeciwsłoneczne, torby plażowe, freesbe i piłki plażowe.

Samsung Mobile Camp powered by Plus to miejsce,
gdzie można się zrelaksować, pobawić z dziećmi
i poczuć jak u siebie!

Strefa Samsung Mobile Camp

 
 

SOPOT

Strefa Samsung Mobile Camp
między wejściami 25 i 26