Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla Elastyczna 3 z 3

przez 2 miesiące
3 pakiety w cenie
abonamentu

następnie 10zł/mc
za wszystkie
3 pakiety

bezpłatny
tansfer
danych

bez
reklam

Masz dostęp do wszystkich 3 poniższych pakietów

Ipla Sport

  • 9 kanałów TV: Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport 1, Extreme i inne

  • sport na żywo i w HD, PlusLiga, piłkarski Puchar Polski, Puchar Świata w skokach narciarskich

Ipla Filmy i Seriale

  • 22 kanały TV: Kino TV, AXN, TNT, Kino Polska, Sundance, FilmBox Premium, Paramount Channel HD, Comedy Central Family, BBC HD i inne

  • filmy, kinowe hity, seriale polskie i zagraniczne

Ipla Dzieci

  • 11 kanałów TV: Disney Channel, Disney Junor, Nick Junior, Cartoon Network HD, Boomerang, Nickelodeon i inne

  • bajki i programy edukacyjne - od maluchów po nastolatki

Tenis

ATP Masters. Cykl 9 turniejów tenisowych dla mężczyzn.

Oglądaj

Kacperiada

"Kacperiada" to współczesna obyczajowa komedia familijna inspirowana opowiadaniami Grzegorza Kasdepke. Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania, uczą się jak radzić sobie z emocjami ipróbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Oglądaj

Za niebieskimi drzwiami

Pewnego dnia przyjeżdża nieznana wcześniej Łukaszowi ciotka Agata, która zabiera go ze sobą nad morze. Któregoś dnia Łukasz odkrywa, że poprzez drzwi jego pokoju można przedostać się do niezwykłej krainy. Spotyka w niej przerażającego Krwawca. Z pomocą poznanych przyjaciół udaje mu się go pokonać.

Oglądaj

Na układy nie ma rady

Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki, wszystkie życiowe plany zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia.

Oglądaj

Makbet

Ponadczasowa opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych.

Oglądaj
Tenis
Kacperiada
Za niebieskimi drzwiami
Na układy nie ma rady
Makbet

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Jeśli posiadasz usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

W przypadku ofert głosowych bezpłatny transfer danych wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix.

W jaki sposób mogę aktywować usługę IPLA ELASTYCZNA 1 z 3 lub 3 z 3

Usługa jest przypisana do Twojego numeru telefonu w Plus wraz z zawarciem lub przedłużeniem umowy w Plus. Jeśli więc w Twojej taryfie usługa jest dostępna to wystarczy, że podczas zakładania konta w IPLA wybierzesz zakładkę REJESTRACJA PLUS i podasz swój numer telefonu w Plus. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać podczas rejestracji, w celu weryfikacji telefonu. Podczas zakładania konta w IPLA wybierz zakładkę REJESTRACJA PLUS i podaj swój numer telefonu w Plus. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać podczas rejestracji, w celu weryfikacji telefonu.

Jeśli posiadasz już konto w IPLA to wejdź w Ustawienia i wybierz opcję Powiąż konto.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy

"Asterix i Obelix: Osiedle Bogów © Best Film - wszystkie prawa zastrzeżone. Za niebieskimi drzwiami: dystrybucja Mówi serwis.Disco Polo: © Agora SA, fot. Alvernia Studios. All rights reserved."