Oglądaj kiedy
i na czym chcesz

Ipla Elastyczna 3 z 3

przez 2 miesiące
3 pakiety w cenie
abonamentu

następnie 10zł/mc
za wszystkie
3 pakiety

bezpłatny
tansfer
danych

bez
reklam

Masz dostęp do wszystkich 3 poniższych pakietów

Ipla Sport

  • 9 kanałów TV: Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport 1, Extreme i inne

  • sport na żywo i w HD, PlusLiga, piłkarski Puchar Polski, Puchar Świata w skokach narciarskich

Ipla Filmy i Seriale

  • 22 kanały TV: Kino TV, AXN, TNT, Kino Polska, Sundance, FilmBox Premium, Paramount Channel HD, Comedy Central Family, BBC HD i inne

  • filmy, seriale polskie i zagraniczne

Ipla Dzieci

  • 11 kanałów TV: Disney Channel, Disney Junor, Nick Junior, Cartoon Network HD, Boomerang, Nickelodeon i inne

  • bajki i programy edukacyjne - od maluchów po nastolatki

Terror: Dzień Hańby

„Terror: Dzień Hańby" to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Oglądaj

Fear the Walking Dead

W 5. sezonie Fear the Walking Dead misja grupy jest jasna: odnaleźć ocalałych i uczynić z resztek dawnego świata nieco lepsze miejsce. Misja niesienia pomocy innym zostanie poddana ostatecznej próbie, gdy członkowie grupy znajdą się na nieznanym terytorium, co zmusi ich do stawienia czoła nie tylko swojej przeszłości, ale także lękom.

Oglądaj

Tenis

ATP Masters. Cykl 9 turniejów tenisowych dla mężczyzn.

Oglądaj
Terror: Dzień Hańby
Fear the Walking Dead
Tenis

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
lub skontaktuj się z nami.

Czy korzystając z IPLA płacę za transmisję danych?

Jeśli posiadasz usługę IPLA 3 z 3 to w ramach usługi masz dedykowany pakiet danych do IPLA zarówno w ofertach głosowych jak i w ofertach internetowych.

W przypadku ofert głosowych bezpłatny transfer danych wymaga ustawienia w telefonie połączenia z internetem przez APN PLUS. Jest to APN dedykowany dla ofert abonamentowych głosowych oraz dla abonentów usług na kartę i mix.

W jaki sposób mogę aktywować usługę IPLA 3 z 3

Usługa jest przypisana do Twojego numeru telefonu wraz z zawarciem lub przedłużeniem umowy w Plus. Jeśli więc w Twojej taryfie usługa jest dostępna to zaloguj się do IPLA i w STREFIE PLUSA i dodaj swój numer telefonu. SMSem na telefon otrzymasz kod, który należy wpisać w celu weryfikacji telefonu.

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLA?

Ipla jest dostępna na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android, iOS poprzez przeglądarki na stronie www.ipla.tv a także na niektórych Smart TV. Szczegółową informacje znajdziesz na www.ipla.tv

Regulaminy