Nie możesz lub... nie chcesz odebrać połączenia. Zdarza ci się z kimś rozmawiać i przerwać w pół słowa aby odebrać telefon?
Już nie musisz się wszędzie spieszyć. Dokończ oglądać mecz lub przymierz bluzkę, którą chcesz kupić. Poczta Głosowa odbierze za Ciebie, a następnie przekaże pozostawioną wiadomość, dając gwarancję, że o niczym nie zapomni.

Jak przekierować wybrane połączenia na Pocztę Głosową?

Wystarczy, że w menu telefonu przekierujesz połączenia na numer +48601222222.
Możesz wybrać przekaz połączeń w określonych sytuacjach, np. gdy Twój numer jest zajęty lub gdy masz wyłączony telefon, możesz też przekierować na Pocztę połączenia, których zwyczajnie nie zdążysz odebrać (po 25 sek).

W Poczcie Głosowej wprowadziliśmy kilka zmian. Teraz możesz odbierać wiadomości i dzwonić na skrzynkę zarówno w kraju jak i za granicą.

Poczta Głosowa w kraju.

Wystarczy, że połączysz się z numerem 2222 lub +48 601 222 222 (z sieci Plus) lub +48 601 100 222 (z pozostałych sieci krajowych).

Gdy ktoś nagra wiadomość, Poczta wyśle do Ciebie sms-a oraz oddzwoni (odebranie takiego połączenia jest bezpłatne).

Poczta głosowa za granicą.

Wystarczy zadzwonić pod numer +48 601 100 222 lub 2222 (numer dostępny dla Abonentów Plusa, u wybranych operatorów). Jeśli ktoś nagra wiadomość, poczta wyśle do Ciebie bezpłatnego sms-a z informacją o nowej wiadomości na skrytce.