Jeżeli posiadasz rachunek elektroniczny w banku lub krajową kartę płatniczą możesz prosto, szybko i bezpiecznie zasilić Twoje konto MixPlus poprzez Internet na stronie www.zasileniamix.plus.pl

Strona www.zasileniamix.plus.pl obsługuje:

 • Banki: mBank, Inteligo, ING Bank Śląski, Kredyt Bank, PeKaO S.A., PKO BP, MultiBank, Bank BPH, Nordea Bank Polska, Credit Agricole, Bank Millennium, Citibank Handlowy, Volkswagen Bank Direct a także inne banki z dostępem do rachunku przez Internet. W zależności od tego, w jakim banku posiadasz konto trwa to od 2-4 minut.
 • Karty płatnicze: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB, POLCARD, PBK STYL oraz, w zależności od banku wystawcy karty, również karty VISA Electron. Uwaga! Transakcje nie mogą być realizowane z użyciem kart elektronicznych: VISA Electron banków, które nie wydały zgody na tego typu transakcje, wszystkich kart Maestro, MasterCard Electronic oraz POLCARD BIS.

Pamiętaj, że niektóre banki umożliwiają ustawienie cyklicznego stałego zlecenia zasilenia konta MixPlus z Twojego konta bankowego. Możesz ustawić stałe zlecenie zasilenia konta określoną kwota i od tej pory nie musisz martwić się o konieczność pilnowania dat kolejnego obowiązkowego zasilenia konta.

Dostępne zasilenia: W ramach doładowań w Internecie możesz wybrać dowolną kwotę zasilenia z zakresu 5 - 150 zł w pełnych złotych.

Jak zasilać?

 • Wejdź na stronę www.zasileniamix.plus.pl
 • Wpisz kwotę kwotę z przedziału 5 - 150 zł (np.: kwotę Twojego zobowiązania miesięcznego)
 • Podaj numer telefonu, który będzie zasilony
 • Podaj adres e-mail, na który przesłane zostanie potwierdzenie zasilenia.
 • Wybierz odpowiednią opcję płatności:
  • <nazwa banku> lub <mam konto w innym banku>
  • <karta płatnicza>

W zależności od wyboru dalsze kroki będą przebiegać w różny sposób:

Metoda 1: zasilenie jednorazowe z konta bankowego

 1. Kliknij <Zasil>
 2. W zależności od tego, w jakim banku posiadasz konto, pojawi się strona logowania do banku lub strona podsumowująca transakcję.
 3. Zaloguj się do swojego systemu bankowości elektronicznej.
 4. W zależności od tego, w jakim banku posiadasz konto, dane do przelewu będą wpisane domyślnie lub będziesz musiał przepisać je ręcznie ze strony podsumowującej transakcję www.plus.pl > MixPlus > Zasilenie konta (dane niezbędne do wykonania przelewu to: numer rachunku, nazwa i adres odbiorcy przelewu, tytuł przelewu (tylko numer telefonu) i jego kwota).
 5. Po pozytywnej weryfikacji nastąpi zasilenie konta MixPlus.
 6. Potwierdzenie o zasileniu konta otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail.
 7. Zobacz, jak możesz sprawdzić stan Twojego konta >>

Kliknij, aby zasilić konto przez www >>

Pamiętaj!: W przypadku, jeśli masz konto w banku, posiadającego opcję realizowania stałych zleceń zasilenia konto pamiętaj, by podać w przelewie: nazwę i adres odbiorcy, numer telefonu, który chcesz zasilić (w tytule przelewu) oraz kwotę przelewu (dowolna kwota z przedziału 5 - 150 zł, w pełnych złotych).

Metoda 2: zasilenie jednorazowe z wykorzystaniem karty płatniczej

 1. Kliknij <Zasil>
 2. Wyświetlona zostanie strona z danymi do karty płatniczej. Wpisz:
  1. Wydawcę karty płatniczej
  2. Pełny numer karty
  3. Datę ważności karty
  4. 3-cyfrowy kod z odwrotnej strony karty (tzw. CVV2 lub CVC2)
  5. Imię, Nazwisko i adres - które podałeś przy wniosku o wydanie karty
 3. Kliknij <wysłanie zamówienia>. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz potwierdzenie dokonania płatności na podany wcześniej adres e-mail.
 4. Zobacz, jak możesz sprawdzić stan Twojego konta >>

Kliknij, aby zasilić konto przez www >>