logo Galaxy
Ciesz się w pełni aplikacjami Google

Już w sprzedaży

* Galaxy A72 posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W przypadku zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie przy jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne użycie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu lub prysznica, może uszkodzić urządzenie.

Ciesz się w pełni aplikacjami Google

Poznaj nowe smartfony Galaxy A

Awesome aparat

Zachwyć się doskonałymi zdjęciami wysokiej jakości, które zrobisz za pomocą poczwórnego aparatu 64MP*. Uchwycisz ultraszerokie kadry, które obejmą nawet kąt 123  ̊. Zarejestrujesz też niesamowite detale z aparatem makro lub wybijesz na pierwszy plan to, co najważniejsze za pomocą funkcji Live Focus.

* Funkcje smartfonów oraz specyfikacja mogą różnić się w zależności od modelu.

Awesome aparat Awesome aparat

Awesome wyświetlacz

Duży, przyciągający wzrok wyświetlacz sprawi, że ciężko będzie Ci się oderwać od ekranu. Zanurz się w obrazach doskonałej jakości podczas oglądania najnowszych premier filmowych czy rozgrywek ze znajomymi.*

* Specyfikacja może się różnić w zależności od wybranego modelu.

Awesome aparat Awesome aparat

Miejsce na Twoje pliki

W nowych smartfonach Galaxy A swobodnie przechowasz wszystkie ulubione pliki - masz do dyspozycji 128 GB lub nawet 256 GB*. Pobieraj muzykę, aplikacje i nagrywaj wideo nie martwiąc się, że zabraknie Ci miejsca w pamięci telefonu.

* Pojemność smartfonu różni się w zależności od modelu.

Awesome aparat Awesome aparat

Awesome bateria
działa dłuuugo

Po prostu działaj. Pojemna bateria pozwoli Ci na wielogodzinne przeglądanie Internetu czy czatowanie ze znajomymi bez konieczności ładowania. Jeśli tylko poziom energii znacząco spadnie, błyskawicznie go uzupełnisz za pomocą technologii Fast Charging 25 W.

Awesome aparat Awesome aparat

Awesome ochrona

Nowe smartfony z serii A już od pierwszego uruchomienia są skutecznie zabezpieczone przez zaawansowaną platformę Samsung Knox. Jej złożone mechanizmy obrony zapobiegają atakom złośliwego oprogramowania, włamaniom i innym cyberzagrożeniom. Twoje pliki i prywatne dane będą chronione przez cały czas.

Awesome aparat Awesome aparat

Wybierz co Cię interesuje: