BEZPIECZEŃSTWO
TECHNICZNE

Budynek posiada instalację automatycznego gaszenia gazem obojętnym dla pracy urządzeń oraz klimatyzację precyzyjną z opcją freecoolingu utrzymującą optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo całodobowe bezpieczeństwo zapewnia zespół inżynierów klimatyzacji, energetyki oraz przeciwpożarowy. Dane dostarcza system BMS (Building Management System) monitorujący na bieżąco wszystkie parametry infrastruktury Plus Data Center.

 

BEZPIECZEŃSTWO
TELEKOMUNIKACYJNE

Budynek jest połączony ze światem zewnętrznym łączami światłowodowymi z dwóch niezależnych stron. Jest również neutralny telekomunikacyjnie co oznacza, że posiada punkty styku ze wszystkimi liczącymi się operatorami telekomunikacyjnymi.

 

BEZPIECZEŃSTWO
ENERGETYCZNE

Obiekt posiada przyłącza energetyczne poprowadzone dwiema niezależnymi drogami, każde o mocy 2 MW z możliwością rozbudowy do 10 MW. Dodatkowe zabezpieczenie dają 3 generatory prądotwórcze o mocy 2 MW każdy.

 

SPECYFIKACJA BUDYNKU

Plus Data Center zostało wybudowane w 2014 jako całkowicie nowy obiekt. Dzięki wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii jest zgodne z normą TIA-942 i klasyfikacją Uptime Institute na poziomie 3. Budynek jest umieszczony na wydzielonej i ogrodzonej działce, a jego powierzchnia wynosi 3 000 m2.

 

LOKALIZACJA

Obiekt znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, niedaleko autostrady A2 co zapewnia dogodny dojazd z centrum Warszawy w zaledwie 30 minut.

Korzyści

Optymalizacja
kosztów

Brak konieczności dostosowania własnego pomieszczenia i ponoszenia wysokich wydatków na instalacje

Bezpieczeństwo danych

Profesjonalne systemy bezpieczeństwa fizycznego gwarantują najwyższą ochronę danych firmowych

Ciągłość działania

Redundancja kluczowych systemów oraz łączność światłowodowa zapewniają nieprzerwany dostęp do zasobów serwerowych

Elastyczność

Dynamiczna konfiguracja ilości kolokowanych serwerów bez względu na skalę działalności firmy

 

Jesteś zainteresowany usługą?

W celu aktywowania usługi i poznania szczegółów oferty skontaktuj się bezpośrednio z doradcą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostaw numer, pod który oddzwonimy.

Wypełnij formularz

Usługi dodatkowe

Sprawdź, jak jeszcze możesz usprawnić działanie swojej firmy.
Poznaj funkcjonalności, które idealnie dopełnią wybraną przez Ciebie usługę.

Symetryczny Internet

Więcej

Łącza dzierżawione

Więcej

Sieć firmowa MPLS

Więcej